Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert akar mindenki vekony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akar mindenki vekony lenni? Miert annyira vonzo ha egy no kislanyos, es nincsenek domborulatai?

Figyelt kérdés

En siman tudnek full vekony lenni,nem okozna kicsit sem gondot,mert gyors az anyagcserem.Sot vekony is voltam sokaig.De nekem egyaltalan nem tetszett hogy ugynezek ki mint egy fogpiszkalo,ezert kicsit jobban oda figyeltem hogy tobb kaloriat vigyek be,igy fel is szedtem 7-8 kg.Es igy is vekony vagyok,de nem vagyok deszka.

Miert tetszik olyan sok embernek az a nagyon vekony alkat?


2019. máj. 6. 23:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%

Akikről te beszélsz azok a beteg emberek! Pedok, meg akiknek kimaradtak a tinik dugása és rá vannak kattanva a témára... na meg a csajok maguk akik egymásnak akarnak tetszeni... Pf.

Egy nő legyen nőies! Nagy mell, kerek segg, lapos has, picit izmos test. Jó legyen az összkép.

2019. máj. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Én sportosan vékony nőkért vagyok oda, akiken nincs felesleg, de vannak azért enyhébb "domborulataik" és természetesen nem soványak. Amúgy meg mindenkinek más jön be 😁
2019. máj. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%

Én nem akarok. Elég formás vagyok, igaz pár kiló felesleg talán van rajtam, de sosem volt gondom a jobb férfiaknàl.

Ez valahol a média hatása is, hogy jo vékony legyen valaki. De ízlések és pofonok.

N27

2019. máj. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi köze a domborulatoknak a vékonysághoz? Manapság sovány csajoknak is olyan kerek segge van, mint egy alma, tonna donnáknak is lehet formátlan, amorf teste, 0 domborulattal, szóval felesleges ezzel nyugtatgatni magukat, hogy nekik legalább vannak domborulataik :D
2019. máj. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem a molett csajok jönnek be; hidegen hagy a média által sugallt trend - konkrétan: lesz@rom.
2019. jún. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!