Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm össze akar jönni a párommal?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy vagyok én(24N), a párom(31F), és a barátnőm(26N). A barátnőm nem tud arról, hogy együtt vagyok a párommal. Ennek megvan az oka, de még nem szeretném szétkürtölni, bnőm pedig nem tudná tartani a száját, nagyon pletykás. A páromat ő is ismeri, de csak látásból. Azt hiszi mi csak haverok vagyunk. Az utóbbi időben mindig azzal nyaggat, hogy milyen jó pasi ez a srác. Azt akarja, hogy mutassam be őket egymásnak. Amikor mondtam, hogy nem akarom, akkor pedig megsértődött, hogy mit féltem tőle ennyire azt a pasit. Azóta is azt mondogatja, hogy a párom egy álompasi, és valahogy fel akarja szedni. Nem haragszom rá, mert nem tudja hogy együtt vagyunk, de egyre kínosabb ez a helyzet. Most ha majd elmondom neki, hogy összejöttünk, akkor elárulva érzi magát, pedig csak a pletykákat akarom elkerülni. A párom csak röhög az egészen, de engem ez komolyan zavar.

2019. máj. 7. 09:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
69%

"A párom pedig azt mondta, hogy szerinte elmondhatnám a bnőmnek a kapcsolatunkat, jobb előbb mint később."


Legalább egy értelmes ember van ebben a sztoriban, nem csodálom, hogy csak röhög rajtatok. Számomra pl miért evidens, hogy mielőtt megvárom hogy full ciki legyen a helyzet, és totál beégessem a barátnőmet, előbb az ilyen kijelentései után elmondom neki a helyzetet.


A párodnak kibeszéled a barátnődet, gratulálok. A helyes megoldás az lett volna, ha őszinte vagy a barátnőddel, és nem lapítasz mint egy idióta és keresed a kibúvókat meg félredumálsz. Ez olyan szánalmas. 24 évesen már felnőtt vagy, ezt a sunnyogást max 17 évesen tudtam volna elnézni valakinek.


Ha zavar, önts tiszta vizet a pohárba, és ne hozd kellemetlen helyzetbe a barátnődet sem tovább.

2019. máj. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Bizony, bizony a válaszadók elmondták a véleményük, amik azért is helytállóak, mert hogy 'kívülállók' az ügyben. Tehát jobban átlátják a helyzeted, mint Te magad. Nincs ebben semmi különös. Hisz, általában így szokott lenni.

Te, aki belecsöppentél ebbe, azért nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolnod, vagyis elásnod magad mélyen - azért, mert néhány válaszoló el sem tudja ezt képzelni a korodnál fogva.

(Hallottam már ennél is cifrább esetet is 50 évestől... Szóval az ember kora irreleváns, mondhatni)


Én is csak azt tudom javasolni:

Legközelebb légy őszinte a barátaidhoz (vagy az egyetlen barátnődhöz) és ne törődj azzal, hogy mennyire cserfes szájú... vagy nem. Fontos dolgokban pláne nem ajánlatos titkolózni... ráadásul, ha Te megteszed vele, Ő szintén megteheti veled... és egy szót sem szólhatsz neki emiatt. Ugye...

Így elkerülheted, hogy Ő is csak ámítsa magát napokig, hetekig, hónapokig (de akár évekig is)... Ez így tisztességes vele szemben.

A pároddal szemben pedig az, ha felvállalod Őt, mint "párodat". S ne számítson az, h. KI MIRE GONDOL.

Mert mindenki azt gondol, amit akar... vagyis azt, amit csak képes gondolni.



Az ERŐ legyen Veled!

2019. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!