Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "könnyűvérű" a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "könnyűvérű" a legtöbb fiatal (18-25) csaj aki jól néz ki?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok és a környezetemben tényleg azt látom,hogy minden szép lány ri*anc. Ezen nem tudok mit szépíteni... Egyszerűen olyan dolgok derülnek ki róluk,hogy az engem is megbotránkoztat. Rossz belegondolni, hogy még miket művelhetnek amiről mi nem szerzünk tudomást...Semmi érdeklődési kör, hobbi stb csak beba**ás , buli. Ilyeneket érdemes messziről elkerülni?
2019. máj. 9. 23:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy én nem ezt látom, hanem pontosan azt amit az utolsó kommentedben leírtál. A szép (és mellé nem negatív IQ-val rendelkező) lányoknak általában van egy kapcsolata, nem fekszenek össze fűvel fával. Inkább pont az a réteg, akik kapcsolatra kevésbé kelendőek és kevésbé néznek ki jól. Felénk pontosan azok a legnagyobb ribik akikről azt is nehezen hiszed el, hogy bárki megkívánja. Így próbálnak meg egy kis törődéshez jutni.

A mai fiatalok nagy részét leszrják a szüleik. Semmi szeretetet nem kapnak. Aki nem tud komoly kapcsolatot találni az ilyen alkalmi szexekből próbál magának egy kis törődést összekaparni. Férfiak között is nagyon gyakori. Az oka egyszerű szeretet- és figyelemhiány. Meg tájékozatlanság és unintelligencia.

2019. máj. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
14%
A 6os válaszolót aki éri pontozza nullára ! Köszönöm!
2019. máj. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen nagyon tipikus az én környezetembe is ez. Akkor kizártuk a cuki szép csajokat, plázacicákat, csúnya/túlsúlyos csajokat. Mi maradt? :D Azt adom,hogy aki tényleg szép és intelligens az párkapcsolatban van legtöbbször.
2019. máj. 10. 00:40
 14/15 anonim ***** válasza:
91%

Megjegyezném,hogy sok lány azért lesz kapható ilyenre,mert nincs szüksége többre(persze lenne,de sokszor letagadják),mert a komolyan induló,érzelmekkel,reményekkel teli kapcsolatban át lettek szépen verve.

Engem cukinak,aranyosnak,ártatlannak bélyegzett egy olyan ember,aki lehazudta nekem a csillagokat is az égről,majd szépen lekoppintott . Az előző lánnyal azért ment szét amúgy,mert egy ribi volt az illető. Eléggé a padló alá kerültem,tökre szerelmes voltam. Egy buliban végül elmentem egy sráccal. Majd még többször találkoztunk,végül semmi komoly nem lett belőle,mert teljesen mások vagyunk,de nem bántam meg. Nem ígért semmit sem a srác,a szívem épségét nem veszélyeztette,sokat beszélgettünk. Amúgy ő is cukinak és ártatlannak tartott.

2019. máj. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
63%

A legtöbb 20-30 közötti fiú mindent megdug, amin lyuk van és mozog. A legtöbb 30-50 közötti férfi presztízs kérdést csinál abból, hogy 25 alatti nője legyen. (A felesége mellett is.) De még a 60 éves taták is...

Úgy mégis mit hittetek, ők kikkel dugnak? 400 ezer nőre hajt 4 millió férfi, és mind a 4 millió azt állítja, hogy annyi 20 éves csajt dug meg, amennyit akar.

Jé, és tényleg!

Igaz, hogy ez csak úgy jön ki, ha a legtöbb 20-25 éves csaj egyszerre több vasat tart a tűzbe.

2019. máj. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!