Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálja egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja egy férfi?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedtem meg vele, még nem találkoztunk, de napi szinten beszélünk. Én nagyon vonzódom hozzá, és ezt muszáj kifejeznem, de erre egy csomószor azt reagálja, hogy mondani akármit lehet, meg hogy biztosan szarkasztikus vagyok. Azt tudom, hogy külsőre bejövök neki, de mondott olyanokat, hogy én sokkal jobban akarom őt mint ő engem, meg hogy tudja, hogy nem bírok magammal amiért várakoztat. Meg hogy túl érzelmes vagyok és nem tudom kifejezni magam. Ez igaz, de megkérdeztem, hogy minek beszél velem ha ennyi negatívumot lát bennem, de erre kb azt mondta, hogy de ő mindezek ellenére beszél velem, így vonjam le a konklúziókat mert nem fog dícséreteket osztogatni. De tényleg nem értem, mert engem sem érdekel mindenki, de azokkal az emberekkel nem beszélgetek hosszan stb. Ez egyre inkább rombolja az önbizalmam, mert félek, hogy nem tart elég jónak, elég érdekesnek. De eddig akárhányszor felhoztam, hogy inkább hagyjuk az egészet, akkor úgy alakította, hogy mégis maradjak. Már nem tudom, mit csináljak, mert nekem fontos az egész, de nem tudom, hogy ezekkel csak taktikázik vagy tényleg így gondolja.

2019. máj. 17. 14:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Szétrombolja csak az önbizalmadat. Olvass utána az emberi játszmáknak.
2019. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Rockarc ***** válasza:
88%

En azt gondolom, hogy nagyon manipulativ, amit csinal. A huzd meg, ereszd el jatszmazas meg csak tovabb rontja a kepet. Szerintem mar boven tudsz annyit rola, hogy ne kelljen tovabb folytatni ezt a kapcsolatot.


A jovore vonatkozoan azt tudom javasolni, hogy a lehetosegekhez merten erdemes minel hamarabbra szervezni a randikat. Persze magadat nem hivhatod randira, de bedobhatod a temat, ha ugy latod, hogy nem haladtok. Eloben sok minden kiderul, amit a net eltakar.


43F

2019. máj. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Már most így rombol, és már most azért nem bírod otthagyni, mert azt hiszed, másnak nem kellesz.

Még nem is talákoztatok, de elérte.

Szerinted ez normális?

Menj emberek közé, pasizz, élőben, buliban, de most rögtön, ne hagyd hogy éveket csesszen el az éltedből ez az idióta, mert egyre fájóbb lesz ez neked.

Bár egy ilyennek hála látok sokkal másképp dolgokat, érettebben, de jobb lett volna kihagyni vagy nem annyi ideig elhúzni, mint tartott...

2019. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
Nagy az esélye, hogy a külsőd nagyon nem jön be neki, viszont jólesik a becsvágyának, hogy odavagy érte.
2019. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem, mert a külsőm miatt kezdett el beszélni velem, és mindig akar látni. De mindegy, nem is ez a fontos. Csak nem érzem, hogy bármi célja lenne ezzel.
2019. máj. 17. 20:28
 16/16 anonim ***** válasza:

A kérdesed az volt: miért csinálja?

Nos csak valószínűsíteni lehet, találgatni.

1. Nem akar veled lenni, de az önbizalmát legyezgeted, belőled táplálkozik - szépen lassan elfogyaszt, mint valami energiaforrást.

2. Baromi kisebbségi komlexusa van, ezért képtelen elhinni, elfogadni azt ha szeretik, de a veled való kapcsolat jól esik neki. De amikor már nagyon közelmész, már majdnem belemenne, akkor megijed önmagatólától, a helyzettől, ilyenkor úldöz el... de mévis birtokolni akar, mert táplálkozik belöled... de adni nem akar


Sajnos nem tudod őt megerősíteni, mert ha ő magát nem erősíti - mint látható, a bújkálást, az energiavámpírkodást valasztotta ("jobban akarsz engem"), axdig nem fog változni a helyzet.


Amíg ez neki jó így, nem fog mozdulni - úgy tünik, jó neki így, és sajna, ha magára maradna, akkor mintegy bizonyítekot, hogy őt úgysem lehet szeretni, méginkább elmerül az önsajnálatban

Nem szabad èpíteni rá.


Mint barát, csak úgy segíthetsz esetleg - nagy kérdöjellel -, de mint nő nem, ha pl. Könyveket javasolsz neki, de a szerelmedet ne ajánljad.


Pl. Nagyon jó önismereti könyv: Florance Littauer: Személyiségünk rejtett tartalékai. Ezt neked is javaslom elolvasásra.

Ha google-ba beírod, lesz ott egy pdf, ott fent van az egész könyv.

Hajrá!

Megérdemelsz egy igazi hús-vér kapcsolatot egy olyan fiúval, aki nem belőled akar táplálkozni, hanem mindketten adni akartok evymasnak.

2019. máj. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!