Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a pasiról....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a pasiról. Lesz jövője? Szingli anyukák.

Figyelt kérdés

Másfél hónapja szakítottunk exemmel.

Azóta cirka 3x volt erre a gyereket inkább csak neten keresztül szereti amúgy meg bulizni jár pedig állítólag nagyon beteg volt azért nem jött erre elkapták tesómék az egyik bulizóhelyen ahol elmondta hogy nagyon szégyenli magát és fogalma sincs mi lesz vele minden nap sírva kel stb. Ezt mondta tesóméknak.

Na de hagyjuk is ez az exem.

Ez a pasi akivel beszélgetek egy katona már volt kint többször is misszióba stb.

Amúgy meg itthon van és ugye csak hétvégén van élete amúgy meg laktanyába van.

Azt tudni kell mi már akkor is beszélgettünk mikor exem még sehol nem volt.

Nekem úgye van egy kislányom aki még 1 éves kor alatt van.

Szoktam róla kirakni képeket amit ez a pasi szívelni szokott és aztán ír hogy milyen husibaba meg milyen cuki.

Azt is elmondta őt nem zavarja hogy anya vagyok mert a nővére ugyanabban a cipőben járt mint én sőt ő ikrekkel maradt magára és most decemberben volt az esküvője nővérének mert talált párt aki sajátjaként szereti a lányokat és most úton is van a közös gyerekük.

Úgyhogy emiatt azt mondta ő komolyan is gondolja.

És mondja is milyen édes a kislányom stb.

De azért azt tudni kell hogy mivel még nem találkoztunk ezért bevallott vannak más nők is akikkel ismerkedik azaz beszélget.


2019. máj. 20. 13:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%
egy legenda :D
2019. máj. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
63%
Valaki linkeljen előzményt, köszi :D
2019. máj. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
2019. máj. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
82%
13-as köszönöm, csak hármat olvastam el de már kisült az agyam :D
2019. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
76%
OMG😂😂😂
2019. máj. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 lilla64 ***** válasza:
82%

Te jó Isten!

Ez a nő vagy beteg,vagy feltünési viszketegségben szenved.

2019. máj. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
86%
Hajajjjj... Hamar sikerült bepasiznod. Találkozzatok személyesen, beszélgessetek sokat aztán majd alakul, ha alakulnia kell. De azt ne felejtsd el, messziről jött ember azt mond amit akar. Szívből kívánom, hogy sikerüljön egy normális pasit találnod, aki elfogad a kislányoddal együtt és talán egy komoly kapcsolatban Te is komolyodnál.
2019. máj. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
77%
Jó már ez a fordulat a sztoriban, Kezdett már unalmassá válni.
2019. máj. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
80%
Nazzi, ez a pasi nem lesz jó neked,mert ahogy irod csak hétvégén van élete. Még egy hétvégi apukát akarsz?
2019. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
60%
19esnek kiváló meglátása van.
2019. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!