Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nosztalgia szex? ( lent )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nosztalgia szex? ( lent )

Figyelt kérdés

Szóval vagyunk mi a párommal. Én 25, ő 28 éves, tervezgetjük az összeköltözést, minden oké.

Csakhogy. Egy jó féléve összefutottam az exemmel,akivel kb. 4 évetvoltunk együtt. Úgy megörültünk egymásnak, hogy beültünk egy közeli mekibe, és jót dumáltunk ....aztán magam se tudom hogy, de kikötöttünk nála és egy szenvedélyeset szexeltünk.

persze utána őt is meg engem is györőrte a bűntudat, megbeszéltük, ez volt az első s utolsó, nem ment régen együtt hosszútávon , és hallgatunk róla.

Ez idáig oké is volt...de most hétvégén a párom megkerte a kezem, s én elbizonytalanodtam....meg vele se akarok kitolni.

Mit tegyek? hallgassak vagy ne ? de ha hallgatok, ilyen lesz a kapcsolatunk a továbbiakban, terhelt? ha meg nem hallgatok, tuti kidob , s akkor az exemhez se mehetek vígaszért. Á. Kibacás az élet.

Valami tanácsot tudtok írni?


2019. máj. 21. 14:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
87%

"ha meg nem hallgatok, tuti kidob , s akkor az exemhez se mehetek vígaszért."


Igazán szeretheted a barátodat. Remélem, hogy megtudja, hogy kit akar elvenni. Te csak fosol egyedül lenni.

Btw, szerintem csak a szokásos provokáció. ;)

2019. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
64%
#11 Ilyen feleséget kívánunk neked:)
2019. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 lilla64 ***** válasza:
53%

Jobb ha elmondod,mert előbb vagy utóbb de kiderül.

Bizony,ha a fácánt megetted le kell nyelni a békát is.

2019. máj. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem komolyan gondold végig, szereted-e a párodat, mert nekem sem tűnik úgy, hogy odáig vagy érte és vele akarnál megöregedni. Légy nagyon őszinte magadhoz, a saját érdekedben (is). Aztán ha elhagyod, nem feltétlen kell elmondani, h megcsaltad, ha nem akarod bántani.

Ha vele maradnál, én elmondanám. Úgyis kiderül. Valahogy ki fog derülni.

2019. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
39%
Ha fél éve hallgatsz, akkor tedd most is azt.
2019. máj. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha a vőlegényedet szereted, menj hozzá. Én nem szólnék a helyedben a dologról. Az már maradjon a Te titkod, a te lelkedet terhelje. Ilyenkor a nagy vallomás amúgy is csak arra jó, hogy könnyítsen az ember a lelkén, és áttegye a másikra a lelki terhet.
2019. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
15-ös, nem szeret ez senkit saját magán kívül. Nah pont ezért van ennyi válás, mert az egyik ösztönlény, mint egy csótány, ahogy korábban írták.
2019. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Na,még egy fizetős aki örök hűséget fogad majd.
2019. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Miért kellene elmondanod? Felejtsd el, egy botlás volt, sosem derül ki!
2019. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Botlás? Gerincelenség inkább. Kettő között nagy a különbség...
2019. máj. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!