Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nosztalgia szex? ( lent )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nosztalgia szex? ( lent )

Figyelt kérdés

Szóval vagyunk mi a párommal. Én 25, ő 28 éves, tervezgetjük az összeköltözést, minden oké.

Csakhogy. Egy jó féléve összefutottam az exemmel,akivel kb. 4 évetvoltunk együtt. Úgy megörültünk egymásnak, hogy beültünk egy közeli mekibe, és jót dumáltunk ....aztán magam se tudom hogy, de kikötöttünk nála és egy szenvedélyeset szexeltünk.

persze utána őt is meg engem is györőrte a bűntudat, megbeszéltük, ez volt az első s utolsó, nem ment régen együtt hosszútávon , és hallgatunk róla.

Ez idáig oké is volt...de most hétvégén a párom megkerte a kezem, s én elbizonytalanodtam....meg vele se akarok kitolni.

Mit tegyek? hallgassak vagy ne ? de ha hallgatok, ilyen lesz a kapcsolatunk a továbbiakban, terhelt? ha meg nem hallgatok, tuti kidob , s akkor az exemhez se mehetek vígaszért. Á. Kibacás az élet.

Valami tanácsot tudtok írni?


2019. máj. 21. 14:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Mi is volt a válaszomban, ami miatt törölni kellett? Hogy nem szereted a barátodat? Írták mások is utánam... Vagy nem tetszett, hogy levágós délutáni kamu? Pedig azoknak a válaszok száma a lényeg, nem? :D Ejjj...
2019. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!