Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a pasiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a pasiról aki ilyeneket mond? Ismerkednétek vele ezek után?

Figyelt kérdés

Nagyon szimpatikus is, és nagyon tetszik, de ezek számomra kissé kiábrándítóak, lehet hogy vannak olyan nők akik ezek után elé dobnák magukat, és bejön nekik, viszont számomra taszít, és érdekelne hogy csak látom e borúsan ezt az egészet!

KB 2 hete beszélünk, pontosan nem tudom lehet több is picit!

2 alkalommal találkoztunk, abszolút nem volt rámenős, viszont többször felhozta hogy aludjunk együtt.

Ez idő alatt ami ugyan nem sok de eléggé megismertem, mert sokat írunk vagy órákat telefonálunk.

Nos, vannak fura beszólásai, például hogy na lesz buli, tele jó kis egyetemista csajokkal.... (nem értem, velem ismerkedik, legalább maradna csendben, tartaná meg magának, hozzáteszem nem is ment el a buliba) ezzel szeretne féltékennyé tenni??

Másik, na amíg én nem szexelek vele előtte csak kell valami nővel összejönni, lehet ez is poén csak nem nekem... Mondjuk ha én leakarnék mással feküdni nem kötném annak az ember orrára akivel össze szeretnék jönni.

Na meg ami kicsit furán esik, hogy ma egyikőnk sem dolgozik, viszont ő elment maszek munkára reggel 4től 10 ig, azután fodrász, majd elment kocsmába sört inni aztán enni, nem probléma de kérdezte tegnap este hogy tali, mondtam nem, esetleg ma ha neki jó, hát neki persze nem volt jó.

Na most is maszekol még egyet aztán megy egy másik városba.

A meló előtt hívott fel hogy mizu blabla, mondta teszi, mondtam jó majd jelentkezzen, na és neki nem lesz ideje, de nem értem este 7 felé már bizonyára otthon lesz, hogy nem lesz ideje.

Másik, hogy most beszéltünk, aztán megszolal bunkó hangnemben hogy tedd már le mert hívnak, nekem ez is furán jött le, leteszem akkor is ha szebben mondja.... Mintha valami nagy akármi lett volna, mint aki nem tudná vissza hívni.

Na mindegy hát nagy vonalakban ennyi.

Ezeken kívül viszont kedves meg aranyos jó fej, tényleg törődik velem, meg időt szán rám, bár nem tudom szívből jön vagy csak unalom űzés.

Kérlek mondjátok el őszintén a véleményeteket akkor is ha szerintetek én fujjom fel. Nekem most kicsit zagyva ez az egész ismerkedés!


2019. máj. 23. 14:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
"például hogy na lesz buli, tele jó kis egyetemista csajokkal.." :D Jaj de száni a gyerek.
2019. máj. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezen kívül jó fej? De édes, hogy nem az együtt töltött idő teljes egészében egy büdös bunkó, csak naponta párszor! 😍💝
2019. máj. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismerkednék.
2019. máj. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy fhaszparaszt. Tényleg nem találsz normálisabbat? Még egyedül is jobb, mit akarsz egy ilyen gyökértől?
2019. máj. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a csávót gyorsan felejtsd el, nem várhatsz tőle semmi komolyat.
2019. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy tapló.Kuka.
2019. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én tuti nem. Nem szeretem a bunkókat.
2019. máj. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 érdeklődő63 ***** válasza:
nyugodtan járjál vele. nyílván szeretsz lábtörlő lenni ugye? mert annak használ. azt mondja a szemedbe hogy megyek baxni valami csajjal, de holnap találkozhatunk. te pedig megkérded rendes ez az ember. nos egy pszichopatával jársz. neked annyi eszed sincs mint egy tyúknak. a női tartásod egyenlő a nullával. emberismereted nincs, befolyásolhatósági mutatód 100 százalék. általános szellemi fejlettséged 12-13 évesek szintjén van. ennyit kívántam mondani.
2019. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál, nem aranyos kedves, inkább csak néha vannak jó pillanatai és próbál bugyidba jutni. Küllseje nagyon tetszik, illetve a bunkó hozzáállása, mert férfiasnak tartod? Leírásodbol nekem úgy tűnik csak szexet akar és nem kezel egyenlő félként.
2019. júl. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Tipikus naiv pits vagy...
2019. júl. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!