Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ciki ha egy férfi mosogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ciki ha egy férfi mosogató munkát végez 28 évesen? Összejönnétek vele?

Figyelt kérdés
2019. máj. 25. 12:29
1 2 3 4
 21/35 lilla64 ***** válasza:
Nem.De nem azért mert nem csináltál karriert és nincs pénzed,hanem mert alkoholproblémád van és bármikor visszaeshetsz.
2019. máj. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Értem. Tehát akkor nekem nem lehet sose csajom, mert alkoholgondjaim voltak. Világos.


Persze a nők szégyenletes múltja általában nem gond.

2019. máj. 25. 13:45
 23/35 anonim ***** válasza:

Mindenki azzal jön össze, akivel akar.

Nekem se te lennél az első választásom.

2019. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
78%
Nézd, ha szerinted nőnek lenni ilyen k.va könnyű, akkor műttesd át magad.
2019. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Na foglalkozz a sok parasztal. Dolgozol, a munka nem ciki. Cikibb amikor egy nő elvárja h eltartsák, mert nem akar dolgozni. Az alkoholról meg lemondtál, az viszont becsülendő. Én simán, nem csak a munka teszi az embert azzá aki. ( És most az üzik elkerülése érdekében : van férjem :D)
2019. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gáz, és nem is férfias. Ennél más férfiasabb, ha egy gyárban dolgozik fizikai munkát egy pasi.
2019. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
22%

Gyerekek! Hál istennek ha nem dolgoznák is megtudnák élni a vagyonomból, de még a gyerekeim is, de pont ezért a hozzáállásért nem költök a nőkre egy fillért sem!

Kérdező! Szard le mit kondolnak!

2019. máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
"gondolnak"
2019. máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Off


"Keress egy szakmát, munkát, amit szívesen csinálsz. Képzeld olyan is létezik, hogy az emberek nem utálják a munkájukat, hanem szeretik csinálni. Keress egy ilyet."


Elég sok ismerősöm van, de egy (!!!) olyat sem ismerek, aki szeretné a munkáját...


On

2019. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
44%

De lehet nőd csak a kérdés hogy MILYEN.

Amit szeretnél az biztos nem.

Keresgélj az elvált 30+ nők közt.


De biztos vagyok benne neked valami igényes, illatos, csinos csinibaba kellene.

Olyan NEM.

2019. máj. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!