Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ciki ha egy férfi mosogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ciki ha egy férfi mosogató munkát végez 28 évesen? Összejönnétek vele?

Figyelt kérdés
2019. máj. 25. 12:29
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy el tudja-e tartani magát, és azzal a fizetéssel mit kezd. Alapvetően az, hogy nem mittudoménmilyen pozcióban van, engem nem zavarna, az igen, ha engem lehúzna anyagilag vagy kitartatná magát velem (pl. azt nem viselném el, ha keresne mondjuk 70e-t, és abból a nagyja söröcskére, bulikára, cigarettára menne).
2019. máj. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
41%
Aki a nők szerint csóró senki marad (értsd. nem keresel min, havi 500K-t), az ne is álmodjon a társaságukról. Sajnos ilyen a magyar(kodó) valóság ezen a szarfészken.
2019. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
De miert nem dolgozol egy gyarban vagy barhol mashol megkapnal gondolom u a penut
2019. júl. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
73%
Ha azért mosogat, mert élvezi, szerintem nagyon nem ciki, hanem inkább tiszteletre méltó, hogy a szakma lenézettsége ellenére is ő kiáll önmagáért azzal, hogy azt csinálja, amit szeret, nem pedig valami "megbecsült", de számára nem érdekes munkát. Ugyanígy oké lenne, ha utcaseprő lenne (ami egyébként csak Magyarországon számít alja munkának, nyugaton simán tanult emberek is elmennek köztisztaságinak). Azt viszont nehezen viselném, ha jegyellenőr lenne, de csak azért, mert ahhoz kell egy olyan lelkület, amivel én nem tudnék harmóniába kerülni. Én ugyan kutatómérnök vagyok, de néha szívesen elmennék pl. árufeltöltőnek, kikapcsolódásnak élném meg, hogy rendezgethetem a dolgokat, nem múlik semmi azon, ha elszámolok valamit, egyfajta relax tevékenységnek képzelem az árufeltöltést és szerintem tudnám szeretni. Ugyanígy szerintem meg tudnám látni az értéket a takarításban is vagy egyéb olyan dolgokban, amiknek van azonnal kézzelfogható eredménye és a mosogatás is ilyen. Sokkal többre értékelem, ha valaki a társadalmi elvárásoktól függetleníteni tudja magát, számomra érdekesebb ember egész egyszerűen. Csak az egyetlen fontos dolog, hogy ne szégyellje, hanem igenis vállalja fel, hogy ez neki egy jó munka, szereti csinálni.
2019. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
0%
Nem jonnek ossze mosogatoval es nem a penz miatt hanem mert semmihez nem ert
2020. szept. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!