Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye, hogy a magyar nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy a magyar nők többsége csúnyácska?

Figyelt kérdés
Ráadásul ha hozzák az utcán azt a búval b****tt arcot. Nem értem...
2010. júl. 7. 16:37
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
Semmi baj, az olyanok mint te nem is érdemelnek jó nőket.
2010. júl. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz. Ha körül nézel más országokban, amit szerintem nem tettél meg, akkor látod, hogy van olyan ország, ahol tényleg kevés szép lány vagy. Különben is, ha azt mondod, hogy a magyar lányok szépek, természetes, hogy nem mindenki szép, csak átlagban néznek ki jól. Nem lehet mindenki egy gyönyörűség. Remélem érted:)
2010. júl. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
én egyetértek veled :)
2010. júl. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:

16.45 vagyok..


mondjuk az igényességet én is nagyon hiányolom néha, elképesztő, hogy milyen undorítóan tud felöltözni egy-két nő, de ettől még nem csúnyák, csak csúnyán néznek ki.


viszont sajnos tényleg a ruha teszi...

2010. júl. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
rajzolj magadnak egy csajt aki megfelelő az ízlésednek azt csókolgasd azt bunkókám
2010. júl. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
58%

jessszusom te hol élsz, melyik városban ?

Utálom az általánosítgatásokat !

ez legalább olyan,mint minden szép lány ri.banc, meg csak a ri.bancok jók az ágyban,mert azoknak van tapasztalatuk !

Te valószínűleg nagyon rossz helyen keresgélsz ! XD

2010. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:

Szerintem itt a kérdező arra gondol,hogy a legtöbb magyar csaj olyan morcos képet vág és attól elcsúnyulnak!Ebben igenis igaza van a kérdezőnek,bárki bármit mond,akkor is!Lehet hogy külsőre talán szépek ezek a csajok, de ugyanakkor undokok és egyáltalán nem mutatnak kedvességet!!!

Igazad van kérdező!

2010. júl. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
14%
nem vagyok magyar..sok országot bejártam és igenis Csúnyák a magyar lányok.nehéz találni az utcán igazán szépet és igényeset..vannak olyan országok ,ahol a 85%(nem túlzok)szép és nem ribanc(pl.ukrajna,oroszo.)én is onnen jöttem.És inkább ne beszéljétek be hogy szépek a magyarok,ha nem láttatok még más országokban szép csajokat....(lehet lepontozni) de ez az én véleményem
2010. júl. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
akkor bizony anyád is csúnya
2010. júl. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
ja éskihagytam hogy más országokban pedig sokkal többet mosolyognak az emberek...:)
2010. júl. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!