Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye, hogy a magyar nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy a magyar nők többsége csúnyácska?

Figyelt kérdés
Ráadásul ha hozzák az utcán azt a búval b****tt arcot. Nem értem...
2010. júl. 7. 16:37
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
52%

az utolsora mondjak h ingyenelo r.i.b.a.n.c.

hozzateszem, nem itelek el senkit - ugyis erzi magarol h micsoda. es vagy letagadja vagy nem.

am sztem tobbsegeben nem csunyak a magyar nok. vannak szepek, kevesbe szepek. igaz nem tul esztetikusak is. mindenki olyat valaszt, amilyet akar vagy sikerul. valogatos f@sznak a kutyaban a helye. valogatos pin@nanak meg fagyjon be a luka...

2010. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
a 17:12es szineszkedore gondoltam...akkor o volt az utolso...az is marad
2010. júl. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
miért lennék ingyenélő mert szinészkedek? pfffff...hagyjad már a sablonos dumádat meg ezeket a nagy szövegeket, semmit nem érsz vele, okoskodsz de azt se tudod hol van
2010. júl. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
23%

Azt hiszem igazad van, 17:04.

Inkább kinézek Vietnámba, minthogy egy olyan fonnyadt flegmakirálynő magyar csajjal fussak össze, mint amilyen te is vagy a sítlusod alapján. Néha már olyan szinten szánalmas, amit egy nőtől elvárhat az ember, hogy nehéz szavakba önteni. Nem véletlenül megy tönkre k*rvasok kapcsolat, meg érzéketlenebbek az emberek egyre inkább, és szerintem nem kell nagyon messzire szagolnia senkinek az ismerősei között.


Neked őszintén sok szerencsét pedig a pasiszerzésben!

2010. júl. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
azzal aki úgy áll hozzám ahogy kell és megbecsül, én sem vagyok ilyen, ne gondoljátok hogy minden ok nélkül ilyen vagyok akárkivel .. vagy gondoljatok amit akartok, úgyse ismerjük egymást hála istennek
2010. júl. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
ja és a pasik pofázhatnak undoritó dolgokat de ha egy csaj kinyitja a száját rögtön fonnyadt undorító flegma stb... ugyanmár...
2010. júl. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 sonyk750i ***** válasza:
100%
Szerintem nem, láttam ilyet is, olyat is. De több szép nőt ismerek mint csúnyát!
2010. júl. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim válasza:

Szerintem is a magyar nők szépek bár tényleg nem valami mosolygósak

viszont sztem nem mindegyik nő egyforma mint némelyik országban hogy bármerre nézel ugyanazt látod (nem akarok példákat mondani)

2010. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
nem csak a nők járnak búval bélelt képpel, hanem amúgy a többi ember is. ilyen országban élünk...
2010. júl. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
54%

jeszus nemolovastam végig, megakadt azon a szemem hogy az orosz nők szépek.

Na ácsinger, biztos nem!! Főleg nem szebbek a magyar nőknél!

2010. júl. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!