Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye, hogy a magyar nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy a magyar nők többsége csúnyácska?

Figyelt kérdés
Ráadásul ha hozzák az utcán azt a búval b****tt arcot. Nem értem...
2010. júl. 7. 16:37
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg az legyen a legnagyobb problémád hogy milyen képet vágnak az utcán a nők.

Azt hiszem, semmi közöd hozzá.

Örülök hogy megvan a véleményed a magyar nőkről./bár ez téged minősít/

"Remélem" lesz egy csodaszép olasz barátnőd.Akkor majd szidhatod a magyar nőket.

De addig marad a faszverés saját magadnak faszikám ;)

2010. júl. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Ezen a fórumon is kiderült,hogy milyen eszméletlenül undokok,savanyúak és bunkók a magyar csajok!Saját magatokat minősítitek ribikéim!Remélem SOHA nem fogtok magatoknak párt találni,legfeljebb csak egy hozzátok hasonló rusnya pasit...
2010. júl. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Most hogy vki undok , savanyú, bunkó attól még nem rusnya, hogy jön ez össze ?:D

és nem mindenki ribi aki válaszolt !

MEGINT ez az általánosítás !!!

Amúgy nem értem, én nem tapasztalok ilyet, lehet én vagyok mindig vidám társaságban és nem foglalkozom azzal , hogy ki jön vele szemben ...főleg a csajokat nem nézem meg :) mivel lány vagyok, amúgy meg már kérdeztem, hogy hol láttok mindig ilyen lányokat??? mert hogy vannak ilyen lányok az biztos akik búvalbas-zottak, de hogy mindenki ilyen, azt azért kétlem !

Én jól érzem magam a bőrömben és eszem ágában sincs ilyen képet vágni, mégha nincs jó napom akkor sem, minek, mindenkinek van rossz napja, de attól még túl kell élni és vidáman sokkal könnyebb, nem ?! amúgy azt olvastam valahol, hogy sokkal megerőltettőb ilyen fancsali képet vágni, mert több izmot kell hozzá használni, mint egy mosolyhoz :)

és aki azt írta, hogy az ukrán, orosz lányok szebbek azzal nem értek egyet, lehet többet mosolyognak azt nem tudom, de hogy szebbek általánosságban nem értek egyet !

Mindenhol vannak kivételek az is igaz !

2010. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
a 15-30 évesekkel szerintem nincs baj, de az annál idősebbekkel...
2010. júl. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

én nőként sok szép lányt látok itthon :) bár az igaz hogy más országokban e tekintetben még nem nagyon néztem körbe :D


20L

2010. júl. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:

Tévhitben élsz:D

Pont fordítva;)

L/17

2010. júl. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 Hunkrisztián válasza:

Na végre már más is észrevette ezt!

Igen, nagyon is így van!!!! Bármi más nemzetiségűt Európából és Oroszországból, csak magyart NEEEE!

2012. dec. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!