Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye, hogy a magyar nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy a magyar nők többsége csúnyácska?

Figyelt kérdés
Ráadásul ha hozzák az utcán azt a búval b****tt arcot. Nem értem...
2010. júl. 7. 16:37
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:56


Egyetértek!Fel is pontoztalak!

2010. júl. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:

Szépek, de abban egyetértek a kérdezővel, hogy olyan búvalb@szott arcot vág a legtöbbjük, hogy az valami hihetetlenül elveszi néha a kedvem, hogy odamenjek egyik-másikhoz.

De komolyan, voltam kint fél évet Vietnámban. Lehet, hogy én európai szemmel néztem őket, a lényeg, hogy ott szerintem valamivel több a csúnya nő, mint itthon, mégis mosolyleckéket vehetnének tőlük a magyar nők a 14-50-es korosztályban. A vietnámi lányok rengeteget mosolyogtak, és nem csak rám, hanem egymásra, az utcán, mindenhol.

2010. júl. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%
16:53 hát lehet én járok túl happy helyeken, de én ilyet nem látok :D
2010. júl. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
51%
Én akkorse fogok menni és magamba vigyorogni mint egy ökör az utcán mert a pasiknak az jön be.Ha nekeme szarkedvem van akkor szarkedvem van, nem a mosolygás alapján választunk párt. Mosolyoghatok én meg vigyoroghatok meg vihoghatok is mint egy barom ha amúgy egy bunkó paraszt vagyok, és vágahtok értelmes fejet is ha amúgy tök rendes vagyok. Sőt azt a pasit aki majd engem választ és belém szeret az se fogja izgatni hogy egy köcsög vagyok amúgy, ha nem tetszik húzzatok vietnámba meg oroszba meg romániába meg ahova akartok, a magyar lányokrol meg szakadjatok le!!!!!!
2010. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
74%
télleg egy hatalmas köcsög vagy és nem hiszem hogy lesz egy igazid is :P
2010. júl. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
27%
hála istennek, nem is kell nekem igazi mert NINCS-IS-O-LYAN!
2010. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
100%

Te miről beszélsz?:D

Épp hogy a magyar nők a legszebbek a világon!

Örülnöd kéne hogy így van.10nőből 6ra azt lehet mondani, hogy ez igen!3 átlagos, de még ők is szépek csak nem annyira, és 1 már elhízott, kb. ilyen az átlag ha megnézed.

20f

2010. júl. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
35%
nem vagyok leszbi te paraszt, nem is ismersz, és tudom magamról hogy nem leszek szingli, majd előadom a kedves lányt és járok vkivel amíg kedvem van színészkedni utána meg ott hagyom.
2010. júl. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
rossz országnak az átlagát nézted :P
2010. júl. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
a magyarok nem csak csúnyák de ostobák is :P élő példa"""
2010. júl. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!