Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a párom mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom mindig fotózkodni akar?

Figyelt kérdés

Én is szeretem, ha készülnek képek egy nyaralásról vagy akár egy hétköznapi helyzetben is, de a párom úgy érzem túlzásba viszi. Akárhol vagyunk mindig szelfizni kell vele, aztán videókat meg képeket csinál rólam, majd utána én is róla. Már nagyon unom ezt. Volt ebből veszekedésünk is, mert nem érti meg, hogy ez nekem már teher. Arról nagyon nehezen le tudom beszélni, hogy rólam ne csináljon most már se fotót se videót(de persze mindig bepróbálkozik ezzel). De róla mindig kell csinálnom és már elegem van ebből. Már teljesen megutáltam miatta a fotózást. Amúgy is azt tartom, hogy a pillanatot kell megélnünk, nem pedig fotózni mint egy őrült. Már arra is gondoltam, hogy nárcisztikus, mert nem hiszem el, hogy valakinek ekkora örömöt okozzon, hogy pózol, meg készül róla napi 20 videó meg 100 kép.

23l és 28f


2019. máj. 29. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Csak egy megalomán egoista farok... Nagy baj ha ezt hagyod a továbbiakban
2019. máj. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Ez full normális. De ha neked zavar ez. Ez van . Ő a te csajod te választottad. Szűleim is egyfolytában minden prógramról készítenek képet /videót. 25N

Lehet annyira veszi komolyan a kapcsolatot;hogy mindenről kell kép,hogy nézegetés közben vissza gondoljon milyen jók is voltak azok a pillanatok.

2019. máj. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Fuh nálam ez szakítóok lenne. Falra mászok az ilyen emberektől, még a barátaim között sincs ilyen selfie-mániás, mert ennél agysorvasztóbb tevékenység nem sok van.
2019. máj. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány. Épp ez az, hogy a pasikra kevésbé jellemző ez a fotözzunk le minden pillanatot mentalitás. Arról nem beszélve, hogy nekem ez már tényleg teher. Nem tudom minek kell azt levideózni, hogy mondjuk jön fel a lépcsőn mosolyogva és integet.
2019. máj. 29. 11:02
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Teljesen normális. A mobilgyártok pont erre éreztek rá és azota is kaszálnak ezzel. Vagy elfogadod a pajtid hiusági hobbiját vagy nem. Ez meg a te választásod:-)
2019. máj. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem ez nem normális. Akinek ez az akkor biztosan ő is mániás lett és szelfi őrült. Csinálja akkor de ne erőltesse már rá a másikra. Egy nyaraláson vagy kiránduláson megértem ha készül vagy 30 kép de minek napi 100? Ez már beteges.
2019. máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem férne bele, hogy ilyen ember legyen a környezetemben, még haveri szinten sem tűröm el. De kinek mi, én tuti nem tudnék egy ilyennel együtt lenni.
2019. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ő ez a fajta, aki minden léptéről emléket akar. Ez nem feltétlenül baj, a probléma, hogy ez téged zavar és nem juttok úgy néz ki konszenzusra.

Próbáld kicsit a témát nyugodtabban megbeszélni vele egy estén.


30n

2019. máj. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez egy páwa dísz papagáj , neki a látszat a fontos nem az élmény.
2019. máj. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!