Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből lehet tudni, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet tudni, hogy csak szexuálisan érdeklődik, netán komoly az érdeklődése egy férfinak? A mondanivalója tartalmáról lehet következtetni vagy ez mindenképp később derül ki?

Figyelt kérdés

Van egy viszonylag új kolléga, szimpatikus és szerintem vonzó férfi, nálam idősebb. Kedvelem a stílusát, de többre nem gondoltam. Még a gyerekéről is beszélgettünk, szóval teljesen barátinak volt a fejemben, ő mesél róla.


Aztán egy ideje már közvetlenebb volt velem, és finoman, de flörtölgetve beszélgettünk. Közben vált biztossá számomra, hogy már többről van picit szó, mint barátkozás. Nem tesz nyílt szexuális utalásokat, max nagyon finom kétértelmű kifejezéseket rejt el a mondandójában, (egyébként zseniálisan csinálja, nem nyomul, és nem is túl távolságtartó, egyszerűen egyértelműen kiérezhető az érdeklődése, hogy éreztesse azért ezt, és kedvesen fogalmaz, de semmi direkt célzás, tiszteletteljes). Látom, hogyha akarnám, lecsaphatnám a magaslabdát, és meglepődtem, hogy ilyen határozottan, de finoman nyitott felém.


Viszont nem tudom, mi a szándéka. Azt sem, hogy házas-e, és csak szexet akar, vagy elvált.

Én nem akarnék belegabalyodni semmibe komolyba most, sem magánéleti zűrbe, a munka miatt gáz helyzetek lehetnek.

Miből lehet tudni, hogy csak szexuálisan érdeklődik, netán komoly az érdeklődése egy férfinak?



2019. máj. 31. 22:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#8

Igazad van! Nagyon tetszik, ahogy gondolkodsz, köszi megint!


Valóban, mivel 1.) flörtölni mer, 2.) azt is látja, hogy nem zárkóztam el és beszélgetni kezdtünk/nem szakítottam annyiba azt, ami ugye egy idő után már mindkét félnek egyértelmű, hogy itt már picit tényleg többről van szó, mert személyesebb hangvételű irányba ment már el, ami eddig nem volt jellemző.. Magyarul megvan a kölcsönös érdeklődés/határozottan ki is mutatta az érdeklődését felém. Ha ezután rövidesen nem hív el egy férfi valakit direktbe, csak utal rá, annak valószínűleg oka van/lesz. (Ha annyira gátlásos lenne, eleve nem mert volna kezdeményezni sem. Az meg nyilvánvaló, hogy nem barátkozni akar és azért lett érdeklődő hirtelen velem)


Már most tisztult a kép hála neked, ment a pacsi! :)

2019. jún. 2. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!