Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ruha boltban hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ruha boltban hogy lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Az egyik Bershkában tetszik egy lány és jó lenne randira hívni de hogy? Többször láttam és mindig rohan valamerre vagy áll a sor a kasszánál. Nem lehet odakiabálni meg feltartanám a sort. Nem lehet váltani pár szót pedig jó lenne megismerkedni vele. 24f
2019. jún. 3. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom hogy a női vagy férfi részlegen van e, de ha az utóbbi, akkor kérj tőle tanácsot hogy mit ajánl neked ruhát, beszélgess vele, aztán már könnyedén alakulhat.
2019. jún. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
erre van egy trükköm amit a Zarában alkalmaztam, de mivel ennyire ötlettelen vagy, inkább nem árulom el, mert a csajszi passzolna úgyis.
2019. jún. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérném őt hogy segítsen ruhat valogatni nekem, elvileg ez is a munkaköre :) Én igy mar többször is jókat beszélgettem eladó csajszikkal
2019. jún. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Kérhetsz tanácsot, valószínűleg kedves is lesz, mert EZ A MUNKÁJA.

Az eladó, pultos, pincér, fodrász stb csajok nem azért trécselnek az ÜGYFÉLELL,mert olyan hű de jó pasik és széttennék nekik.

2019. jún. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Munka közben ne zaklasd ilyennel.
2019. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, tehát ötlettelen vagyok és ne zaklassam. Valami konkrét ötlet is van? Hogy vezessem át azt, hogy segítséget kérek a ruhákhoz (kamuból kérem ugye, mert ruházkodáshoz van ötletem) addig, hogy randit kérjek?
2019. jún. 8. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!