Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből egyáltalán kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből egyáltalán kapcsolat?

Figyelt kérdés

20as éveink közepén járunk.

Nem járunk még, de ha találkozunk van csók de szex az még nem volt, szóval ő egész héten hétfőtől vasárnapig dolgozik, mezőgazdasági munkát, így most szezonban elég problémás, hajnal fél 4kor kel, és kb este 8 mire haza ér,szoktunk találkozni de azért körülményes, nekem is és azért ő is fáradt.

Na volt hogy mondta pár hete hogy nálam alszik, akkor mondtam hogy még nem szeretném, viszont ma mondtam neki ha gondolja aludjon ma nálam, és visszautasította, mert hogy ő korán kel.

Igazából rosszul is esett picit, de viszont másrészt megértem. Csak nem értem mi lehet az oka, szeptember októberig ez lesz, akkor hogyan lehet megoldani?

Vagy szerintetek mi lehet az oka hogy visszq utasított??


2019. jún. 4. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Először te utasítottad vissza ezért úgy gondolta visszaadja...

most egy-egy;)

mondjuk ez elég gyerekes hozzáállás. Inkább le kéne ülni és megbeszélni kinek mik a szándékai a másikkal és hogy lehetne egymással a találkákat megoldani.

2019. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyet jegyezz meg egy életre: mezőgazdaságban nincs se vasárnap, se ünnepnap, se nyaralás.

Télen egy picit nyugisabb a szezon,de ha a megélhetés múlik rajta, nyilván ez az elsődleges.

Ha már most kivagy attól, hogy szezonban a nappal kel és azzal fekszik, inkább bele se kezdj, mert ehhez az élethez rendkívüli alázat kell.

Nem szeptember októberig lesz ez, mert aztán jön az aratás, majd a szántás, trágyázás, permetezés, ha több féle növénnyel foglalkozik főleg, aztán elölről az egész.

2019. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én elfogadom, természetesen és tudom is mivel jár. Megértem a helyzetet, nem hisztizek én amiatt hogy mikor és hogy találkozzunk, ezért is mondtam jöjjön hozzám, legyünk együtt aztán ne fáradjon haza hanem aludjon itt.
2019. jún. 4. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!