Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyagias vagyok, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagias vagyok, ha azt szeretném hogy a párom ugyanannyit fel tudjon mutatni anyagilag?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, van a nevemen lakás, 18m értékben. Ezt persze nem én hoztam össze, mindig is nagyon büszke voltam anyukámra, hogy ahhoz képest, hogy nem keresett sokat ügyesen bánt a pénzzel.


Emellett dolgozom 16 éves korom óta, úgyhogy van 2 millió félretett pénzem.



Nincsenek sziklaszilárd elvárásaim, de szeretnék valaki olyat magam mellé, akivel együtt már be tudnánk ruházni hitel nélkül egy családi házba olyan 30 éves korunk körül.

Nem mondom hogy neki is legyen lakása, de őszintén szólva nem lenne rossz..



Voltam már szerelmes, tudom hogy nem a pénz dönti el, de nagyon rossz dolog ha már felnőve így gondolkodik az ember?

Felreértések elkeülése végett nem azt várom el, hogy eltartsanak. Csak annsit amennyit en is tudok nyújtani.



2019. jún. 4. 16:59
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
42%

Anyagias vagy nyilván, mert a leendő párosról is így ábrándozol.

Én a csóró is tehetős lányt vettem feleségül, de aztán 2-3 szőr többet kerestem. Nálunk sohasem volt ilyenekből probléma.

2019. jún. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
74%
Adj hálát az égnek h van lakásod, köszönd meg anyukádnak. A 2 milliót is mert nyilván tudtál félrerakni mert ő ebben partner volt. Nem mindenki így indul az élethez, ezt tartsd észben. Neked gazdag pár való, mert egy szegényt csak lenéznél. Ha pénzes hapsit, v nőt választasz, gondod nem lesz. És sztem anyagias vagy, nincs ezzel baj, vannak ilyen emberek.
2019. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy lenéznék bárkit is, mi sem vagyunk gazdagok.(a régi házunkat adtuk el, és abból vett anyám több kicsit)

Csak úgy vagyok vele, hogy anyukám sem azért adta a házat, hogy majd eltartsak vele valakit, hanem hogy tudjam építeni a jövőm.

2019. jún. 4. 20:53
 14/49 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem picit mániákus vagy. Én nem tudtam ennyit félretenni, pedig dolgozom. Mondjuk albérletben lakom.

Nem tud minden egyetemista dolgozni és főleg nem fogja mindenki félretenni az összes pénzt, amit keresett.

2019. jún. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ha esetleg lenne egy párod, akivel együtt terveznétek a jövőt, és ő mondjuk jól keresne, de nem annyit, hogy havi 50-100e-t félre tudjon tenni, viszont gond nélkül és boldogan élhetnétek, mert mindent megkapnál tőle (leszámítva a lakást, ugyebár), akkor még a boldogság ellenére sem engednél kicsit a büszkeségedből annyira, hogy legalább egy ideig az anyukádtól kapott lakásban éljetek, együtt, boldogan? Hogy mondjuk azt a pénzt, amit albérletre költené, inkább félre tudja tenni, hogy neked minél hamarabb teljesítse a kívánságod és legyen egy nagy házatok?


Nagyon eloldalúan állsz az egész kérdéshez. És kicsit önző módon is. Sajnálom, ha ezzel esetleg megsértelek, de sok sikert a párkeresésben! Hátha mégis megtalálod azt az embert, akit keresel.

2019. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:

Utolsó: Ha szeretem akkor ez is szóba jöhet :)

Mondtam hogy ez ninca kőbe vésve.

2019. jún. 4. 21:57
 17/49 anonim ***** válasza:
100%
Értem, csak azért jutott ez eszembe, mert írtad, hogy nem akarod őt eltartani. Ha olyan értelemben gondoltad, hogy ő a világon semmit nem csinál, csak élvezi a hasznot, amit tőled kap, akkor érthető. Senki nem akar örökbe fogadni egy barátot/férjet. :)
2019. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:

14-es, csak most láttam a kommented.

Igazad lehet kissé mániakus vagyok, de gondolj bele. 16 évesen kezdtem el dolgozni suli mellett, először 20 ezreket, majd 40 ezreket hordtam haza. Persze nem mindet tettem félre, vettem ki szüneteket stb, de ha ezt 8 évre kiszámolod meg lesz a 2 millió.

2019. jún. 4. 22:32
 19/49 A kérdező kommentje:
Ka és az albérlet pedig rengeteget elvisz, azt is meg kell hagyni. A kolesz olcsóbb .
2019. jún. 4. 22:33
 20/49 anonim ***** válasza:
68%

Több nővel szakítottam amiatt, hogy mindent nekem kellett fizetnem. Suba subához, guba gubához. Nincs ezen szégyelni való. Gondolom nem szégyenérzetből tetted fel a kérdést, hanem amiatt mivel nem találsz ilyen férfit. Azt mondják, aki keres az talál. Nem egyszerű. Az emberek nagy része csóró. Nem a korosztályod vagyok, de az idősebb nők között olyat találni, akinek nem kell minden közös programot fizetni és hó végén anyagilag kisegíteni "Mission impossible" Jól kereső emberek között dolgozom és mit látok? Új bömbös hitelre, iphone hitelre. Jó esetben lakás hitelre. Leginkább bérelt. Fecseghetnék szakmai titkot, hogy mely gazdag ország polgárainak hány százaléka van minden féle hitel és vásárlói kártyákon keresztül fejtetőig eladósodva. Nyugat Európában is nehéz olyan embert találni, akinek a hitelein kívül bármilye lenne.

[link]

2019. jún. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!