Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyagias vagyok, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagias vagyok, ha azt szeretném hogy a párom ugyanannyit fel tudjon mutatni anyagilag?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, van a nevemen lakás, 18m értékben. Ezt persze nem én hoztam össze, mindig is nagyon büszke voltam anyukámra, hogy ahhoz képest, hogy nem keresett sokat ügyesen bánt a pénzzel.


Emellett dolgozom 16 éves korom óta, úgyhogy van 2 millió félretett pénzem.



Nincsenek sziklaszilárd elvárásaim, de szeretnék valaki olyat magam mellé, akivel együtt már be tudnánk ruházni hitel nélkül egy családi házba olyan 30 éves korunk körül.

Nem mondom hogy neki is legyen lakása, de őszintén szólva nem lenne rossz..



Voltam már szerelmes, tudom hogy nem a pénz dönti el, de nagyon rossz dolog ha már felnőve így gondolkodik az ember?

Felreértések elkeülése végett nem azt várom el, hogy eltartsanak. Csak annsit amennyit en is tudok nyújtani.



2019. jún. 4. 16:59
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem azt keres. Csak nem akar eltartani senkit, és nem akarja, hogy ingyen albérlet legyen a lakása... Ennyi.

Ez messze nem Sugardaddy keresé... Ettől függetlenül én is leírtam, hogy a korosztályában nagyon kevés olyan van,aki saját lakással rendelkezik.

2019. jún. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
Na bumm, anyám örökölt lakásában élünk a férjemmel. Kérjünk tőle albérleti díjat??? Nem lébecol itt, meg nem ingyenélő. Nekem se lenne saját lakásom és ő se kapott a szülőktől.
2019. jún. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
Minden amit te elértél elvárható szerintem. A lakást nem te érted el, kaptad, az nem várható el a másiktól.
2019. jún. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező azért van ilyen nagy szád mert lett egy kis lakásod amitől biztonságban érzed magad, de te magadtól, semmit sem tudsz nyújtani ..örülj h egyáltalán valakinek felkelted az érdeklődését.

Gondolom nő vagy:'D

2019. jún. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%
Na meg nekem az is furcsa, hogy valakinek van saját lakása és azon problémázik, hogy a másiknak nincs. Egyik haverom még anyjával élt, aztán megismerkedett barátnőjével akinek van lakása és odaköltözött hozzá, nem volt semmilyen probléma. Miért kell ezen problémázni?
2019. jún. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, ez anyagiasság, mert ha a dolgozó férfi hozzád költözik, azt te úgy éled meg, hogy el kell tartanod. Hol a bizalom? Nélküle csak kirakatkapcsolat lesz az egész, az élet első pofonjára számítással.


Nem mindegy, hogy szeretsz egy férfit és azt nézed, hogy merre halad, milyen céljai vannak, mennyire kitartó, hanem szeretsz egy anyagi szintet és azon belül akarsz férfit találni.


Már leírták, hogy aki egy picit eszes, az nem a másik anyagi helyzetét nézi, hanem a potenciált, mint emberben. Mert bármi történhet, akár a te hibádon kívül (pl. valamelyik rokonod milliós tartozásba veri magát és te öröklöd valamiért, nem csak felmenőktől örökölhetsz; szülő leesik lábáról;a parodnál súlyos, többmilliós műtét jön, de már gyerek van stb.) és akkor ott vagy egy olyan emberrel, aki nem szemét, de a pénze nélkül tehetetlen, mert ő is kapta, azt sem tudja mi legyen...ilyenkor szoktak az emberek kifordulni magukból.


Vagy ott vagy pénz nélkül egy férfivel, aki azt mondja:

"Nincs gáz, drágám. Egyszer már osszehoztuk az egzisztenciát, ma alszunk egyet és holnap elkezdjük újra."


Szerintem jogos, hogy ne eloskodjon rajtad egy férfi, de ma nem a 80-as éveket éljük, hogy bárkinek lehet saját lakása huszonévesen pusztán kemény munkával. Ettől még lehet jó ember.


Max mondd azt,hogy albérletben laksz,nem a sajátod...

2019. jún. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
Bírom a felháborodott embereket xD. De ettől független köszi mindenkinek, elfogadok bármilyen véleményt :D
2019. jún. 6. 16:01
 48/49 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagyunk felháborodva de azért le szállhatnál a földre:'D
2019. jún. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
Majd még meglátom , kedves utolsó :D
2019. jún. 7. 15:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!