Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy csomó párkapcsolatban a női fél kevés fizetésű munkát csinál vagy egyáltalán nem dolgozik, fordítva meg elvárják a férfitól a csillogó karriert?

Figyelt kérdés
2019. jún. 13. 12:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
A feminista rend és a nőajnározó társadalom miatt van. Ez a rend nemcsak hogy eltűri de támogatja is az egyik nem élősködését a másik rovására.
2019. jún. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
75%

Mert ilyen nőkkel jönnek össze a pasik. Némelyiknek már attól komplexusa van, ha egy nőnek van karrierje, többet keres, iskolázottabb.

Na meg van az az eset, ahol egyszerűen amiben a felek munkáját, amihez értenek, másképp fizetik meg, hiába mindketten tanultak, például anyám pedagógus, apám mérnök, eleve mások a fizetések, még a közszférában is.

2019. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
7%

6-os. Miért? Milyen a jó szex? Kérdezzél már meg legalább 100 férfit, és jól figyelj oda. Nők? Gondolod hogy olyan szexi vadmacsa mind? A többségetek csak fekszik mint egy darab fa, az még csak hagyján hogy totál passzív, de csinálhatsz velük akármit, semmi sem jó nekik az ágyban. Tulajdonképpen csak letudják a kötelezőt. Na erre varjál gombot!


Neked és a barátnődnek mi kell? Egy 6cm vastagságú 25 centis dákó? Na, az már jó lenne? Meg hogy belebukik a p*ncidba a pasi, mint a 3 éves gyerek a fél dinnyébe? Hmmmm, ez milyen jó lenne, főleg ha ledominálna az élet minden területén, ha éreznéd hogy a szolgája vagy, ha egy megtestesült vadember szétkefélne a maga elemi ösztönös erejével. Izmos, magas, állatias.

Oké, nincs ezzel gond!


Mi férfiak kérünk elnézést a női nemtől, hogy csak átlag mérettel vagyunk megáldva, és nem vagyunk olyanok, mint a hollywoodi hősök.


Kicsit unalmas ez a "nők akik mindent tudnak a szexről... nők akik egytől egyig szexmániások... a női frigiditás oka mindig csak a férfi..., és az összej párkapcsolati bajok oka kizárólag a férfi, mert hát bénák, keveset keresnek, alkoholisták, buták, primitívek, rondák..."


Menjél már ki az életbe, és nézzél már szét. Nőőők? Ugyan már, 5Ft-tal nem érnek többet mint a férfiak, elegem van már ebből e felsőbbrendűségi érzésből, amit itt előadtok.


Sz*r a pasid az ágyban? Te mit teszel érte hogy jó legyen királylány? Ja, hogy te egy Istennő vagy az ágyban! Ne csinálj már még nagyobb h*lyét magadból!


A szex minősége állandóan csak a férfin múlik. Hááát, itt van a nagy szexuális szabadság már nektek is. 1 év alatt akár 20 pasival is dughattok, de a világért se gondoljátok magatokat filléres ribizlinek.


Kicsi a pasi farka? Húúú, most akkor lőjje fejbe magát gondolom, ez lenne a helyes megoldás. Miért? Nektek olyan tuti melletek van, olyan tuti alakotok meg p*ncitok? Arról is a férfi tehet, hogy sok nő olyan tág, hogy egy pótkocsis Kamaz egy ívben meg tudna fordulni bennük?

Vagy az a heti 5 perces "szex" amit nagy kegyesen adtok a párotoknak, az maga a csoda? Mert aztán ti nők, tényleg nem vagytok haláli unalmasak az ágyban! Ááá, dehogy.

Túl jó a marketingetek a média összes felületén, mindenhonnan csak a túlfűtött női szexualitás folyik, a valóság meg ennek a szöges ellentéte. Vagyis nem, mert sokan rájöttek már arra, hogy micsoda fegyver ez a kezetekben. Van szex, van minden. Az átlag pasi unalmas, így nincs is szex, vagy ha van, akkor jó az könyöradománynak, de unalmasabb perceitekben álmodoztok a nagy barna izmos kanról.


Aztán csodálkoztok hogy a pasik csak dugni akarnak. Miért? Érdemes tovább kockáztatni? Bár ezt a kockáztatást inkább ti tegyétek fel magatoknak.

2019. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
61%

#11: egy csomó pasi is kihasználja a not anyagilag.

Ha nem tetszik, keress jól kereső not. Bár a legtöbb férfit frusztralja es nem is ismerkedne nála többet kereső, sikeresebb novel.

2019. jún. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
63%

Miért van az, hogy a férfiak azt sem tudják, hogy hogy utálják a karrierista nőket, és hogy szólják le az összes érdemüket ("biztos valaki alá feküdt, azért került a pozícióba", "parancsolgatós, beképzelt p icsa az összes", "olyan fontos neki a munka hogy biztos elhanyagolná a családját") de a kiszolgáltatottabb helyzetű nőkkel viszont semmi bajotok, akiknek sokszor a lakhatása is tőletek függ, ezért van, nem tud elhagyni titeket akkor sem, amikor el akarna..?

A nő általában egy stabil, erős férfit akar, aki képes megállni a helyét a világban, a férfi meg egy olyan nőt, akinek minél több gyenge pontja van, amiken keresztül lehet manipulálni. Mesélj még a párválasztás igazságtalanágairól, kérlek.

2019. jún. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
61%

#13 Írtam, hogy nem provokálásnak szánom a kérdést, ne húzd fel magad.

Azt nem tudom, hogy a nők milyenek az ágyban, mert heteroszexuális vagyok. Na jó, egyszer kipróbáltam a barátnőmmel, de enyhén szólva is furcsa volt.

Azzal az állításoddal sem tudok sokat kezdeni, hogy csak az extra nagy farokkal jó nekünk. Mivel azelőtt, hogy beteszitek van egy előjáték nevű valami, amit ti általában nem ismertek. Ennek híján már töknyolc, hogy 14 vagy 18 centit raktok be.

8 éve együtt vagyok valakivel, akivel nagyon jó a szex. Én is figyelek rá, hogy neki jó legyen, nem arról van szó, hogy csak magamra gondolok.

Hanem arra, hogy az exeim pl annyira ragaszkodtak a saját elképzeléseikhez, hogy ki sem voltak hajlandóak próbálni mást. Az elképzeléseik meg nem nekem voltak jók. Így aztán ők mindig kielégültek, én meg alig...

2019. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
29%

Egyfelől azért mert a legtöbb női munkát eleve nem fizetik meg. (óvónő, védőnő, tanár, irodista stb)

Másfelől azért, mert ha már gyerek van, olyan munkát kell keresnie egy nőnek ahonnan nem rúgják ki, ha a kicsi betegeskedik és sokat van táppénzen, és el tud kérezkedni évnyitóra, szülőire.

Aztán azért is, mert a legtöbb karrierista nővel szóba sem állnak a pasik, inkább választják azt a nőt akinek több ideje van rájuk (fordítva persze már ritkán van így)

Azért is mert sok férfi nem tudja kezelni ha a nője sikeresebb.

És néha megegyezéses alapon, hogy a nő hátteret biztosítson a férfinek.


Köszönöm Balázska, hogy rávilágítottál egy fontos pontra, amiben a társadalom igazságtalan a nőkkel szemben. De téged nem azért nem akarnak, mert nincs csillogó karriered, hanem mert életképtelen vagy. Meséld már el, hogyan akarsz egy családot eltartani a mekis fizudból amíg anyuka otthon babázik?

2019. jún. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
69%

Talán több ember szemében is karrieristának tűnhetek. Én nem tartom magam annak, de ugye ez relatív. Nő vagyok, nagyon jól keresek, jó kilátásaim vannak szakmailag is, szeretem, amit csinálok és jó is vagyok benne.


A párom nem keres sokkal többet nálam, bár neki van 10 év előnye, mivel idősebb, de tényleg nem jelentős a különbség. A korábbi kapcsolataimban sem volt extra különbség, mondjuk mindegy is lett volna, mert külön kasszán voltunk és soha nem kértem másoktól pénzt.


Elég kemény utam volt, mert szegény és tanulatlan családból jövök, szóval sem mentalitásban, sem anyagilag nem kaptam támogatást. Eljutottam ide, ahol most vagyok, és akkor jönnek ilyen darab szar "férfiak", akik beszólogatnak nekem, hogy biztos térdeltem, azért jutottam el ide...

Vagy volt olyan, hogy üzleti úton voltam, megosztottam egy képet és egyik ismerősöm rám írt, hogy nem hogy szülnék, meg a magamfajták miatt hal ki az ország népessége.

Olyan is volt, hogy visszaigazoltam egy szakmai eseményt Facebookon, és egy ismerősöm szintén rám írt, hogy mekkora egy félelmetes karrierista vagyok, legyek végre nő stb.


A legfrissebb történet: tegnap volt nálam szakember, régi ismerős, és elkezdte mesélni, hogy azok a nők, akikhez jár és sok pénzük van, mind nagy cégnél dolgoznak fontos pozíciókban, neki ilyen nők sosem kellenének. Mondta, hogy neki ez túl sok, egy nő legyen nő, legyen egyszerű, törődjön vele stb.


Akkor kérdem én, tulajdonképpen most mi is a bajotok? A legtöbb férfi nem képes kezelni, ha egy nő sikeres. Nyilván ez azoknál probléma, akik tele vannak frusztrációval maguk is. Nem kötelező alacsony jövedelemmel rendelkező nőkkel kezdeni. Nem muszáj a fodrászra hajtani, be lehet próbálkozni az ügyvezetőnél is. Ja, hogy nem mertek? Akkor miről beszélünk?

2019. jún. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
53%

Senkitől se kéne elvárni a karriert se nőnek se férfinak, a szeretet nem azért jön létre, hogy kinek milyen munkája van. Ha valaki ezt elvárja nem tud igazán szeretni és a kapcsolat is elvárásokkal teli lesz és elidegenedett.

A probléma az egyenlőtlenséggel van és az, hogy vannak alacsony és magas státuszú munkák, egyiket kevésbé becsülik meg, mint a másikat. Ez az igazi probléma!

2019. jún. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#18 Engem férfiként egyáltalán nem zavarna, ha nálam többet keres és magasabb státuszú munkája van, mint nekem csak szeressen úgy ahogy vagyok és ne csesztessen ezért. Nem a másik munkája számít, hanem a személyisege. Az, hogy vannak szarul fizető munkák ez rendszer probléma és nem egyéni, ezért kegyetlenség valakit lenézni, mert még "itt tart" az életben. Nem hiszek se a társadalmi rangokban, se a hierarchiában ezek csak társadalmi konstrukciók.
2019. jún. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!