Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy csomó párkapcsolatban a női fél kevés fizetésű munkát csinál vagy egyáltalán nem dolgozik, fordítva meg elvárják a férfitól a csillogó karriert?

Figyelt kérdés
2019. jún. 13. 12:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
"Senkitől se kéne elvárni a karriert se nőnek se férfinak, a szeretet nem azért jön létre, hogy kinek milyen munkája van." - Viszont az szerintem felnőtt embertől elvárható, hogy ne legyen élősködő. Szeretetért még egy kenyeret sem veszel a boltban...
2019. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"Viszont az szerintem felnőtt embertől elvárható, hogy ne legyen élősködő. Szeretetért még egy kenyeret sem veszel a boltban..."


Most nem olyan esetekre gondoltam, hogy az illető abszolút nem csinál semmit, ilyen azért ritkán van.


A gond ott van amikor valaki azért dobja a másikat, mert nem keres annyit amennyi az ideálképében, van vagy nem olyan pozicióban dolgozik. Az olyan emberek, akik anyagi alapon és matematikai absztrakciókkal keresik a partnerüket azok sose lesznek igazán boldogok, nem lesznek felszabadultak a párjuk mellett a folyamatos elvárások miatt és a szeretet is hamissá válik, mert az nem szeretet, hogy mondjuk összejövök veled és szeretni foglak, hogyha megkeresel legalább havi nettó 300 ezer forintot. Ez nem szeretet ez anyagiasság és egyenes út a kiüresedett, elidegenült kapcsolat felé.

2019. jún. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"mert nem keres annyit amennyi az ideálképében" - Az én ideálképemben az szerepel, hogy annyit keressen legalább, amennyiből el tudja tartani magát. Szerintem ez nem irreális elvárás egy felnőttől. Én ezt teljesíteni tudom nőként, akkor egy férfinak ne legyen nyűg.


Amúgy itt egy kérdés, ami pont ide vág.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..

2019. jún. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!