Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha több randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha több randi után kiderülne, hogy foglalt?

Figyelt kérdés
Instán ismertem meg egy csajt, eszembe se jutott megnézni fb-on most akartam bejelölni erre látom van pasija. Már 4x randiztunk, elvittem ide -oda erre ez fogad. Komoly terveim voltak vele, nem csak kalandnak indult. Most tálaljak ki a pasijának?
2019. jún. 17. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

Nem kell a pasiját belevonni. Írd meg csajnak, hogy vége, és reméled, hogy visszafogja ő is kapni azt, amit veled tett, ergó a hazugságot. Utána többet ne is írj neki.

Zárd le a múltat és kezdj új életet.

Sajnálom.

2019. jún. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

"elvittem ide-oda". Simán lehúzós szutyok kuva-val van dolgod.

Szerintem kúrd meg, ha már beleraktál ennyi energiát.

Aztán dobd ki a francba.

2019. jún. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Csak rafináltan. 😉

Kérdezz rá a pasinál, hogy mikor szakítottak, mert nem szeretnél tovább randizni a lánnyal, ha nincs túl rajta. És gyanús, hogy még kint vannak a közös kèpek, de 4-5 randi alatt sem hozta szóba az exét.

Aztán nyugodtan dőlj hátra.

2019. jún. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Én nem foglalkoznék vele többet. Megérdemelné, hogy szólj a pasijának de ettől neked nem lesz jobb.
2019. jún. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Ha nem titkos a profilja, akkor nyilvan szamolt azzal, hogy kiderulhet. En azert lazan rakerdeznek, hogy ja amugy elfelejtette kozolni, hogy van baratja es, hogy remeled nem okozott gondot, hogy ide-oda eljartatok. En azert beszelnek vele. Nem adnam a kiabrandultat stb. szimplan erdekelne, hogy mi tortenik.


Amugy a volt parom evekig nem torolte le a volt baratnojevel keszult kepeket a facerol! Mig velem vokt, akkor sem! Egyszeruen azt mondta, hogy az emlek es resze a multjanak. En ezt elfogadtam. A csajnak is volt parja akkor. Szoval vannak ilyen nem szokvanyos dolgok, ezert is erdemes rakerdezni.

2019. jún. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Nyugodtan mond el a pasijának, had tudja meg milyen nőhulladékhoz van szerencséje. Ha már így lehúzott dugd meg azért előtte.
2019. jún. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Milyen érdekes, fordított esetben meg a behülyített nő lenne a szarkavaró liba, ha ki akarna tálalni a barátnőnek...
2019. jún. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Anno volt hasonlom Randizgattam a sráccal, azt kiderült nője van. De az igazi meglepi akkor jött mikor én a sráccal randiztam csaj meg odatoppant :D Csávóka egyedül maradt..csajjal meg joba lettem. Így kell neki, ha hülyit másokat megérdemli h 2 szék közé essen
2019. jún. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát: nálam 4 hónap után derült ki hogy házas. Úgyhogy fel a fejjel! És a kis rafinált tanácsot amit fentebb írt valaki megfogadhatnád. :)
2019. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!