Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért haragszom a lány barátomra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért haragszom a lány barátomra?

Figyelt kérdés
Szóval fura a kérdés tudom. Az osztalytarsam lány a legjobb barátom neki is én. Tudom azt mondjátok nincs ilyen barátság. Nem tetszik a lány meg semmi ezt mondom csak nagyon szeretem mint barát. Vannak az osztalyba sokan akik annyira nem szeretik mert tényleg vannak rossz tulajdonságai nagyon könnyen kritizál meg folyton a szerelmi banatarol beszél. Én is olyan vagyok aki nagyon könnyen sértődik. Szerelmi bánatom volt nekem is ősszel. És megharagudtam rá hogy teljesen leszarja : "aha, hát de szar" meg ilyenek. Neki lett barátja és egyfolytában róla beszélt teljesen nem érdekelte mivan velem itt nem csak a szerelmi részéről beszélek. Folyton beszélgettünk de mindig ugyanazt fújta. Pedig ha nekem lenne barátnőm nagyon boldog volnék de nem kezdenek el vele másnak dicsekedni meg minden, igazából én kellemetlenül érezném magam hogy másnak mesélek róla még azthiszik dicsekszem. Szóval a lányra megharagudtam és már 1 hónapja nem beszéltünk. Mindketten arra várunk hogy a másik írjon, de ugye az én büszkeségem hogy miért írnék rá mert úgyis kezdődik minden elölről, meg ne én kérjek már bocsánatot. Már egyáltalán nem haragszom rá meg úgyis kibekulunk de nagyon zavar. Mit mondtok?
2017. dec. 25. 20:00
 1/2 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Azt, hogy te bele vagy zúgva ebbe a lány barátodba.
2017. dec. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a csaj úgy tojik rád ahogy elő van írva. Mivel sokan nem kedvelik te meg szóba állsz vele így te vagy a lelki szemetese. Magasról tesz arra veled mi van. Az ilyen nem barát. Jól teszed hogy nem írsz neki.
2017. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!