Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hagytak egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagytak egyedül?

Figyelt kérdés
a tavalyi évhez képest ez egy szar. a barátaim szépen lassan elfelejtettek, már le se szarnak. az összes köcsög fiú csak dugni akar, pedig én már komolyabbat szeretnék. kiba*szottul egyedül érzem magam. fogalmam sincs, hogy hol ronthattam el.
2010. júl. 8. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:

szedj hangyát vagy számold az autókat nemtom :S

keresd te a barátaid és szervezz programokat

2010. júl. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Talán nagyon könnyen megszereztek téged,és meguntak.

Legközelebb adj esélyt azoknak , akik nem annyira menő srácok , akik talán igazán tudnak szeretni , vagy barátkozni .

2010. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kevin42 ***** válasza:
Szia. Hány éves vagy Én is hasonló helyzetben vagyok, csak fiú vagyok. Ha gondolod írj egy privátot, szívesen kiönthetjük egymásnak a lelkünket.
2010. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
17
2010. júl. 8. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Isten hozott a klubban....egy darabig foglald el magad valamivel....szerezz új barátokat, és le se sz-ard a régieket...majd felébrednek ha szükségük lesz valamire....
2010. júl. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos h van 1-2 igaz bnőd:)ne gubozz be járj el velük a fiúkat meg hagyd..tudom nehéz de nekem is sikerült^^most eljutottam oda h nem érdekel amjd lesz ha lesz aki komolyat akar
2010. júl. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor jön rá az ember, hogy a barát és a haver/koma/pajtás akármi nem ugyan az. Egyébként én is ilyen helyzetben vagyok pár éve, de valahogy már olyan megszokottá vált, hogy nem zavar. Szerintem is el kéne foglalnod magad valamivel, sportolj, rajzolj, olvass GYK-t meg ilyenek. :)

És ha gondolod írj egy privit, én is szívesen beszélgetnék Veled.

19/F

2010. júl. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!