Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első fiúhoz hozzámenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első fiúhoz hozzámenni?

Figyelt kérdés
8 éve vagyok a párommal, két éve együtt is élünk. Nyár végére terveztük az esküvőt. Viszont én teljesen elbizonytalanodtam. Van egy komoly udvarlóm és nekem valamiért tetszik, hogy udvarol, ami menyasszonyként nem normális. Szerintem az áll a háttérben, hogy csak egy fiúm volt, nem randizgattam és ez hiányzik. Teljesen tanácstalan vagyok. Hogy állítsam le a fanziámat az új pasi irányába? Vagy inkább bontsam fel az eljegyzést, hogy a párom találjon mást és meg ismerkedjek?
2019. jún. 17. 20:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te tudod, hogy mennyire mozgat a szerelem/szeretet (vagy a hiánya) vagy csak unatkozol, megijedtél, a hiúságod legyezgeti vagy a kíváncsiság hajt... Én kikötöttem az első mellett, már 16 éve, voltak hullámok és jöttek (teljesen plátói) udvarlók képében kísértések is néha. Az biztos, hogy nem a mennyiség számít, hanem a minőség. Neked kell tudnod és érezned, mi a jó döntés.
2019. jún. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%

Annyi idétlen van aki idejár észt osztani.

Ha hozzámész az elsőhöz ha nem, mindig lesz egy új, egy izgalmasabb, egy szebb, egy nagyobb farkú, egy szebb hajú, egy jobb kedvűbb, de sorolhanám.

8 év múlva pont ugyan ezt fogod érezni a másodiknál, harmadiknál, negyediknél, de a százhuszadiknál is!

Minden kapcsolat meggyengül, átcsap megszzokássá, a szerelem szeretté, ami ott hagyja a nyomát ha hagyjátok!

Nincs itt semmi kérdés, magadnak kell eldöntened, hogy dolgozol-e azért, hogy minden rendben megmaradjon a mostani kapcsolatotokban, vagy "virágról virágra szállsz", kipróbálsz még kissebb kukit, görbébbet vagy büdös - koszosat, vagy részegest aki aki levágja a fejed, vagy féltékenyt aki percenként hívogat...

8 év bnem kis idő, itt már nem arról van szó, hogy Ő mártogatta meg elsőnek a kis rudit, hanem főleg arról, hogy a te értékrendednek megfelel.

Szóval akkor hol is a kérdés?

Tessék elmenni nyaralni együtt valami "durva" helyre, menjetek el együtt izgalmas dolgokat csinálni mint a társastánc, extrém sport, ejtőernyőzés, vagy bármi ami kizökkent a szürke hétköznapokból titeket.

Visszakanyarodva, az ember életében vannak ilyen pontok, 5-7 év, 11-13 év, és 20 évnyi kapcsolat körül szokott meggyengülni, figyeljetek egymásra, tegyetek ellene, a szexuális életeteket is dobjátok fel, tegyétek változatossá valamivel!

A komoly udvarlód pedig garantáltan 1 év múlva pont ugyan úgy fog elfelejteni virágot vinni, de lehet az első szex után mész a levesbe!

Lehet mondani, h ááá nem olyan, nem tudhatod!

Szóval csak okosan...

2019. jún. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Meggyőződésem, ha egy ember nagyobb probléma nélkül kibír egy másik ember mellett 8 évet akkor, HA AKARJA, egy életet is le tud élni mellette.


Itt csak az a kérdés, hogy akarod-e?


Más:

Vajon az "élet nagy dolgairól" már beszéltetek-e?

Ezek a következőek:

- akartok-e gyereket, és hányat és mikor? Egyezik-e ez köztetek?

- hol akartok élni, hosszútávon: lakás vagy ház, város vagy vidék, stb. Egyezik-e ez?

- politikai, vallási, világnézeti, stb nézetetek egyezik-e?

-Veszekedés után normálisan ki tudtok-e békülni úgy, hogy nem marad egyiketekben sem rossz ézés a másikkal szemben?

-Mindketten kijöttök-e a másik családjával?

-Rendszeres és kielégítő-e még mindig a szex?

-Jó állása van, van-e előtte perspektíva, van-e ambíciója továbblépni, és bízol-e benne, hogyha otthon leszel a gyereketekkel (ha lesz) akkor melletted marad és támogat anyagilag és lelkileg?


Ha ezek fent mind stimmelnek, akkor én kivágnám a szarba az ún. "udvarló"-mat, mert csak bekavar, és mennék tovább az úton. Nagyon ritka, hogy olyan embert találj, akivel a fenti kritériumok mind teljesülnek, és ezt a jóságot elb aszni csak azért, mert valaki teszi nekem a szépet a melóhelyen, nagy ostobaság volna.

2019. jún. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez a soha nem próbáltam ki magam mással szlogen kezd már kicsit unalmas lenni. Miért kellene más, ha netalán jó a kapcsolatotok? Gondolom annyira nem lehet szar ha 8 éve tart(?).

Azért mert más azt csinálja, hogy váltogatja a párját, még neked nem kell azt tenni. Nem lesz több tapasztalatod, ha most kidobod, és bekapod az idiótábbnál idiótább embereket. Nem biztos hogy egy másikkal ugyan olyan jó lenne.

Azért elég nagy pofátlanság lenne 8 év után hozzá vágni a párodhoz, aki komolyan tervez veled, hogy bocs, de még élni szeretnék. Ő már nem lesz fiatalabb, és csak elcsesztél neki akkor ennyi időt.

Az se biztos, hogy talál még egy olyant amilyen te vagy.

Elhiszem, hogy kicsit kíváncsi vagy, de mérlegelj, tényleg megéri feladni?

A te életed..

2019. jún. 29. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A vonzalmak többsége fejben dől el. Ha szeretsz valakit, de mást kívánsz, megállod. Amennyiben többet ér a vágy, a kaland izgalma, hagyd a párod.
2019. jún. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!