Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Hogyan reagálnàtok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hogyan reagálnàtok, ha a párotok ki akarna lépni a munkájából, hogy egy személyes projekten dolgozhasson?

Figyelt kérdés

Konkrétan arról van szó, hogy saját videojátékot fejleszt, amelyen hónapok óta dolgozik, de rájött, hogy pusztán a szabadidejében képtelen lest befejezni.


Ezért kilépne a munkából, hogy a lehető legtöbb időt tudja rászánni a projektre. Azt tervezi, hogy hirdet egy közösségi gyűjtést, amelyben megpróbál 15-20 ezer dollárt összeszedni, illetve saját megtakarításából is mégegyszer ennyit rászánni (ami kb. majdnem az összes pénzét jelenti ráfordítaná).


Ráadásul emiatt az augusztusra tervezett (3 hetes) nyaralást is szeretné lemondani, mert szüksége van annyi időre, amennyire csak lehet.


A játék sikere pedig nem garantált, és még arra sincs terve, hogy miként reklámozza szélesebb körbe, lévén nincsen kiadója, és a fenti összeg nem elég arra, hogy reklámra is jusson.


Nálatok ez nagyon kicsapná a biztosítékot?


2019. jún. 18. 11:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha ez az álma, támogatnám. Az én párom is hagyta már ott a munkáját. Ő szimplán mem szerette és pár hónapig nem is talált mást. Addig én voltam egyedül a kenyérkereső, szerényebben éltünk, de azalatt a pár hónap alatt olyan dolgokkal foglalkozott, amivel mindig szeretett volna. Nem bántam egyáltalán.

Szerintem tök jó, ha valakinek ilyen kreatív ötlete van, mint a párodnak és bele akar vágni. Ha nem támogatod, benne marad a tüske, hogy miattad nem valósíthatta meg önmagát.

2019. jún. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A kérdésre én nem tudok válaszolni, de fejlesztőként meg tudod érteni őt, elvégre nekem is vannak ötleteim, csak sajnos időm nincs rájuk most még.


De a kickstarter nagyon fontos, abból azért sok minden ki tudna derülni, például, hogy egyáltalán van-e igény rá, szóval szerintem addig el kéne vinni úgy, hogy nem hagyja ott a munkáját.


Reklámozásként pedig az egyik lehetőség, hogy készít egy DEMO-t és elküldi a nagyobb youtube-osoknak (egy jó trailer sem árt ilyenkor, mert arra jobban harapnak) és ha elég érdekes, akkor végigviszik a demo-t aztán biztos hogy szélesebb körben elterjedt a project és több támogató lehet. (Már HA jó a project.) Azért érdemesebb a demo a teljes játék helyett, mert ha egy youtube-os végigviszi a játékot, akkor a néző már nagy valószínűséggel már nem fogja megvenni a játékot.


Másik opció: esetleg 1-2 haverral/ismerőssel összeállni, akik nem kérnek kezdetben pénzt, aztán osztoznak a nyereségen? Kisebb a bevétel, de talán jobban menne a fejlesztés munka mellett is.

2019. jún. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben igen. Leginkább a nyaralás lemondása miatt... a nyaralás az bizony két embert érint minimum, szerintem ritka nagy önzőség az, hogy a játéka miatt a párja pihenését elvegye. Most nem hiszem, hogy nem tudna várni ezzel fél évet.


Ha mondjuk a nyaralás után mondana fel, és nem kellene anyagilag nagyon nélkülöznünk (és nem elsősorban rajtam spórolna), akkor elfogadnám.

2019. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!