Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még akik úgy gondolják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még akik úgy gondolják, hogy a nők kevesebbet érnek?

Figyelt kérdés

Kiesünk hónapokra a saját életünkből és másnak adjuk azt ha gyereket szülünk majd és a párunk kell eltartson

Szexben például legtöbbször a férfi a domináns az életben is igy kéne legyen kimondva csak elkorcsosult a társadalom

Engem egy hétre kivesz a forgalomból a menstruáció, nem tudok úgy dolgozni ahogy frfi kollegáim szerintem teljesen jogos ha kevesebbet fizetnek, hiszen rosszabbul is teljesítek.

Vágyom rá, hogy megmondják mit csináljak, sőt az izgat ha a férfi kitalálja a dolgokat az életünkben, én megszervezem szivesen csak legyen ő az úr.

Sose leszek olyan erős vagy nem hormonoktól túlfűtött mint egy férfi, nem vagyok jó reál tárgyakból és már 21 évesen arra vágyom, hogy casládom legyen, kell a francnak karrier meg mindenegyéb, de a mai világban csak az menő ha a nő is karriersita domina.


2019. jún. 18. 17:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%

Szar csaladban nohettel fel


Sajnallak ;(

2019. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%

Te tuti nem egy 21 éves lány vagy.

32/f

2019. jún. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem kamu, akkor sajnálom, hogy ennyire kevésre tartod magad. De biztos lesz, akinek jó leszel háztartásbeli cselédnek és úgy is fog bánni veled.
2019. jún. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
77%
Attól, hogy te egy magatehetetlen zsák szemét vagy, nem mindenkinek kell annak lennie.
2019. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
85%
Ezt csak egy nőket alázó hapek írta ki,akinek kb annyi kreativitása van,mint egy halom zokninak :D
2019. jún. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem ezt egy 2 éves menstruáló nő írta aki egész héten vérző pcsval dolgozott meg fájó mellel, persze szedjek gyógyszert de azért is fizetni kell meg ne mérgezzem a testem, aztán most a vizsgáimra tanulok, mind ezt miért? hogy ne mondják rám azt, hogy semmirekellő vagyok, muszáj egyetemre járnom
2019. jún. 18. 18:00
 7/30 A kérdező kommentje:
21 nyilván
2019. jún. 18. 18:00
 8/30 A kérdező kommentje:
És nem arról van szó, hogy lusta lennék, hanem hagyományosan az lenne a szerepem az életben, hogy 25 éves korom előtt mikor a testem amugy már 8(!!) éve alkalmas rá, gyereket szüljek és a családi tűzhelyet melegítsem. De most már 2019ben ciki ilyet mondani, hogy én arra vágynék, hogy családom legyen gyerekt neveljek. A családi helyzetem köszönöm szépen rendben van.
2019. jún. 18. 18:03
 9/30 A kérdező kommentje:
És rosszul tettem fel a kérdést, nem érünk kevesebbet hanem egyszerűen gyengébbek vagyunk és rengeteg szempontból kevésbé alkalmasak a 21. században a fennmaradáshoz, pláne ha a férfiak szintjéhez mérjük és nem egymáshoz
2019. jún. 18. 18:05
 10/30 anonim ***** válasza:
86%
Ez te vagy, más nők nem ilyenek.
2019. jún. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!