Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még akik úgy gondolják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még akik úgy gondolják, hogy a nők kevesebbet érnek?

Figyelt kérdés

Kiesünk hónapokra a saját életünkből és másnak adjuk azt ha gyereket szülünk majd és a párunk kell eltartson

Szexben például legtöbbször a férfi a domináns az életben is igy kéne legyen kimondva csak elkorcsosult a társadalom

Engem egy hétre kivesz a forgalomból a menstruáció, nem tudok úgy dolgozni ahogy frfi kollegáim szerintem teljesen jogos ha kevesebbet fizetnek, hiszen rosszabbul is teljesítek.

Vágyom rá, hogy megmondják mit csináljak, sőt az izgat ha a férfi kitalálja a dolgokat az életünkben, én megszervezem szivesen csak legyen ő az úr.

Sose leszek olyan erős vagy nem hormonoktól túlfűtött mint egy férfi, nem vagyok jó reál tárgyakból és már 21 évesen arra vágyom, hogy casládom legyen, kell a francnak karrier meg mindenegyéb, de a mai világban csak az menő ha a nő is karriersita domina.


2019. jún. 18. 17:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Nezz utana picit, a nok hormonhaztartasa kiegyenlitettebb, mint a ferfiake (pont a ciklus miatt nincsenek nagy kilengesek stb)

FYK

2019. jún. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
97%

"A kérdező egy üdítő kivétel. Nem minden nő ette meg a bullshitet és vált frusztráltságtól lihegő feminista béna férfi utánzattá."


Inkább önbizalomhiányos. Persze elhiszem, hogy sok pasinak bejön, ha urukként tekintenek rájuk, de igazából miért is? :)


" nem vagyok jó reál tárgyakból és már 21 évesen arra vágyom, hogy casládom legyen"


Én meg jó vagyok, és 23 évesen sem vágyom rá, és még egy jó darabig nem. Most igazából mi is bajod? Nem kötelező neked lediplomázni és karriert építeni.

Viszont készülj fel a kiszolgáltatott helyzetre.

2019. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
de miért kéne nekem dolgozonom terhesség alatt? úgy hogy közben egy élet növekszik bennem, a hormonjaim na ha maskor nem akkor akkor biztosan megbolondulnak és nem hiszem h olyna kellemes érzés várandósnak lenni.
2019. jún. 18. 20:27
 24/30 anonim ***** válasza:
77%

Akkor miért tehernek írod, hogy addig otthon lennél? Egyik opció se kötelező, a te döntésed.


20/L

2019. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
87%
Vannak erős nők, te nem vagy ilyen. És ha férfi lennél, de ugyanez a mentalitásod volna, akkor is gyenge lennél, mert ez nem nemfüggő, hanem személyiségfüggő.
2019. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
25%

Nem ernek kevesebbet a nok mint a ferfiak de nem is egyforma a ket nem. Teljesen igazad van kerdezo. Nem kellett volna egyetemre menned csak mert felsz h leneznek. En se mentem egyedulikent az osztalyombol.. Nem szerettem a karrierista strebereket mindig egyedul ereztem magam koztuk. De mara mar menyasszony vagyok megtalaltam a parom😊 nem erzem hogy lenezne engem sot o az egyetlen ferfi az eletembe aki nem nezett le soha

Es igaza van az elottem ironak hogy a tobbi nohoz merd magad, mert kozuluk szerintem igenis kiemelkedsz es örülök h elolvastam a kerdesed mert ritka manapsag az ilyen😊

2019. jún. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
utolsó, köszönöm szépen végre valaki azt a visszajelzést adta, hogy nem vagyok defektes!
2019. jún. 19. 01:11
 28/30 anonim ***** válasza:
82%

Nem az a gáz, hogy családra vágysz, hanem, hogy nem érdekel ezen kívül semmi.

Mi van, ha nem találod majd a párod? Vagy ha elhagy gyerekkel és egyedülálló anya leszel? Vagy mi van, ha meddő vagy vagy a párod nemzőképtelen. Vagy ha össze is jön minden, de aztán 20 év és kirepülnek a gyerekek, elköltöznek messze, te meg ugyanúgy ott maradsz, ahogy most is vagy.

Nincs egy hivatás, egy szakma, egy munka, ami érdekel, amit szívesen végeznél? Nincs semmi hobbid, amiben ki tudsz teljesedni?


A család szép és nemes dolog, de ha ez a kizárólagos dolog, ami boldoggá tesz, és az egyetlen életcél, akkor szerintem az életed egyszerűen csak silány, és így mindig másoktól fogsz függni.

2019. jún. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
17%

Nem vagy defektes babam! Par evtizede meg ez volt a normlais.. De latod en is le lettem pontozva 😁

De nem tunsz tul magabiztosnak

2019. jún. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol, hogy a menstruáció befolyásolja a munkád?
2023. ápr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!