Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még akik úgy gondolják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még akik úgy gondolják, hogy a nők kevesebbet érnek?

Figyelt kérdés

Kiesünk hónapokra a saját életünkből és másnak adjuk azt ha gyereket szülünk majd és a párunk kell eltartson

Szexben például legtöbbször a férfi a domináns az életben is igy kéne legyen kimondva csak elkorcsosult a társadalom

Engem egy hétre kivesz a forgalomból a menstruáció, nem tudok úgy dolgozni ahogy frfi kollegáim szerintem teljesen jogos ha kevesebbet fizetnek, hiszen rosszabbul is teljesítek.

Vágyom rá, hogy megmondják mit csináljak, sőt az izgat ha a férfi kitalálja a dolgokat az életünkben, én megszervezem szivesen csak legyen ő az úr.

Sose leszek olyan erős vagy nem hormonoktól túlfűtött mint egy férfi, nem vagyok jó reál tárgyakból és már 21 évesen arra vágyom, hogy casládom legyen, kell a francnak karrier meg mindenegyéb, de a mai világban csak az menő ha a nő is karriersita domina.


2019. jún. 18. 17:27
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
87%
Mesélj már, milyen a férfiak szintje. Max. fizikailag erosebbek átlagban, de arra pont a 21. Században nincs szükség.
2019. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
92%
Keress fel egy nőgyógyászt vagy egy endokrinológust.
2019. jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, te egy himsovi pasi vagy.
2019. jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
tudtam, hogy férfiank fogtok gondolni. Tényleg már ennyire elfajult a dolog
2019. jún. 18. 18:30
 15/30 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy hétre kiüt a mensid, akkor keresd fel a nogyogyaszod.
2019. jún. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
78%

Te egy pasi vagy, aki ezt gondolja a nőkről.

Egy nő, aki átlagosan 12 évesen elkezd menstruálni, az megtanulja ezt kezelni, a hormonokkal együtt. Teljesen egyértelmű, hogy sem a menstruációról, sem a női szexualitásról nincs első kézből információd.

Felnőtt emberként pedig pont mindenki les2arja, hogy a suliban mennyire mentek a reál tárgyak.

2019. jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is kamu de játszunk el a gondolattal hogy nem. Én se kevesebbnek se gyámoltalanabbnak se gyengébbnek nem érzem magam. Lehet hogy egy átlag férfi nagyobb súlyt tud cipelni és tovább bírja mint én de túl sok olyan pasival hozott már össze a sors aki hisztigörcsöt kapott egy kis vízhólyagtól vagy egy felé repülő rovartól hogy azt gondoljam nem vagyok legalább olyan tökös ha nem tökösebb mint egy átlag városi huszonévesen fiú. Nem hisztizek azért mert görcsölök pedig van hogy annyira fáj (főleg a fog.gátló előtt volt jellemző) hogy hányingerem lesz. De tovább megyek mert nem vagyok gyerek akit egy kis bibi felment a feladatai alól. Ha bárki azért akar nekem kevesebbet fizetni vagy élből butának bélyegez mert mellém nőtt meg luk van a lábam között az nem engem minősít. Az ilyen ember korlátolt és szerencsére már meg van a lehetőségem kinevetni és tovább állni.

Ha te tényleg kevesebbnek tartod magad amiért nem férfinak születtél az a te bajod de szerencsére a nők többsége már túl nőtt ezen. Nincs azzal baj ha neked az eltartottság és a gyereknevelés a Kánaán de egyrészt hatalmas gond ha ettől szerinted kevesebb vagy mint egy férfi másrészt ne vetitsd ki ezt minden nőre. Ha tehetném se mondanék le az önállóságomról és büszke vagyok arra hogy sok szempontból föl tudom venni a versenyt férfiakkal is. Nem szabadna hogy nemekben és ne egyénekben gondolkozz/ gondolkozunk.

2019. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
66%
Te figyi. Van neked helyed ebben az országban. Hagyd az egyetemet a pitsába, ennyi ésszel úgyis felesleges az egész. Írj egy levelet az info@fidesz.hura, hogy golyóérett vagy, és szégyenszemre még se gyereked, se monoklid. Ugyan utaljanak már ki neked egy férjet, aki garantálja, hogy hetente átess a vakkomondoron.
2019. jún. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén sajnálom, hogy így érzél, de azt kell írjam, butaságokat írsz. Az biztos, hogy általánosítasz.

- Pocsék a menstruáció, ez van. A férfiakat a nátha szerű betegségek pedig jobban leszívják az egyik orvos ismerősöm szerint.

- Nem kötelező szülni.

- Miért kéne eltartsanak? A terhesség elején még lehet dolgozni (ha olyan, akár otthonról), a gyerek pedig felnő. Amint ovis lesz, akár ezelőtt, mehetsz vissza dolgozni.

- A szex magánügy, nők is dominálhatnak, de az adott páron múlik.

- A társadalomban annak legyen befolyása, aki ért hozzá és bíznak benne az emberek.

- Mit dolgozol, hogy így gondolod? Szolga lelkű gondolat ez.

- Okés, biztosan találsz olyat, aki dirigál neked, de nem biztos, hogy hosszútávon jól jársz.

- A legtöbb férfi fizikailag erősebb, de bőven vannak kivételek.

- Szerintem nem nagy gond, ha valakit nem a hormonjai irányítanak.

- Gimiben nálunk a lányok (én pont nem) voltak jobbak reálból, mert ők tanultak, a fiúk pedig nem.

- Sokan fontosabbnak tartják a családot, mint a karriert, nem is értem honnan vannak ilyen tévképzeteid.


20/L

2019. jún. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
17%
Ultra feminin vagy ennyi, ettől nem érsz kevesebbet, én pont az ilyen nőkre nézek fel (persze ezért sem lesz nekem ilyen nőm sose, mert nekik olyan kell aki őket lenézi). Ultra feminin van egyébként férfiban is, őket hívják b--zinak, papucsnak és hát igen más a kettő megítélése te vagy a normális, pontosabban az elit, a férfiaknál meg a masculin alakok. Szoval azt ajánlom, hogy ne a férfiakhoz hasonlítsd magad, te is érsz annyit, csak más skálán, te a többi nőhöz hasonlítsd magad, ott kiemelkedsz ez a lényeg :)
2019. jún. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!