Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sok a 7 év korkülö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok a 7 év korkülönbség?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal, nagyon jól kijöttünk, lenyűgözött a gondolkodásmódja, a viselkedése, a humora, az egész éjszakát átbeszéltük. Majd másnap bejelölt facebookon és ott láttam, hogy 19 éves... jó magam pedig 26 vagyok.

Élőben nem tűnt fel, hogy ekkora különbség van köztünk, kinézetre is 20+-nak tűnt én pedig elég fiatalos kinézetű vagyok, szóval az még nem is lenne furcsa, de belegondolva, hogy amikor született én még iskolás voltam, amikor annyi voltam, mint ő, akkor meg ő még csak 12 éves általános sulis volt.

Szerintetek gáz vagy működhet? Azóta is beszélünk és már tervezzük a találkozót, de ez a része kicsit zavar.



2019. jún. 19. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem alapvetően nem sok. Ez persze a két féltől is függ. Ki mennyire érett. Mondjuk nem szeretem ezt az érett szót, mert mindenki máshogy értelmezi valamilyen szinten. Valakinek az az "érett" hogy huszon pár évesen odapottyant a nagy semmire gyereket. És pattognak hogy nekik gyerekük van és mennyivel érettebbek a koruknál.

Számomra az érett nem ezt takarja.

De ha intelligensek vagytok, el tudtok beszélgetni komoly illetve komolyzalan dolgokról is, egyezik az értékrendetek, a humorotok stb. akkor nem sok.

2019. jún. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem gond. Én 25 éves vagyok és alap, hogy főleg 18-22 körüli lányokkal ismerkedem. Igaz még egyetemista vagyok és nagyon fiatalnak is nézek ki a koromhoz képest, de a korombeli lányokkal már tizenéves koromból is rossz tapasztalataim vannak. Konkrétan tizenéves koromban csak magammal egykorú lányoknál próbálkoztam és sosem volt náluk sikerem.


De ha ez nem elég komoly példa, akkor a szüleim pl. akkor jöttek össze, amikor apa 29, anya 22 éves volt. És köszönik, kb. 30 éve jól megvannak.

2019. jún. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemsok,ideális :)
2019. jún. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 32vagyok a férjem 44...8éve vagyunk együtt,4éve hazasok...ha nem érzed a korkülönbséget,akkor úgy gondolom nincs probléma!
2019. jún. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én 20 vagyok a barátom 28. Elejében elgondolkodtam,hogy nem-e fog zavarni...már több mint 1 éve járunk és hamaorsan összeköltözünk :D a kor nem igazán számít. A korombeli fiúkkal nem igazán jöttem ki sose. Nem voltunk egy hullámhosszon,különbözően gondolkodtunk. De most nagyon jól érzem mgam a barátommal,és egyáltalán nem észrevehető ez a 8 év,persze vicces nha belegondolni,hogy mikor én születtem ő már suiba járt :D de ennyi
2019. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!