Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van bármilyen probléma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bármilyen probléma, amiről a gyk-s nők elismernék, hogy legalább részben a nők is felelősek érte?

Figyelt kérdés

Tök mindegy, milyen témában, de ha kikerül ide egy kérdés, amely valamilyen szinten a nők felelősségét firtatja, megjelenik a gyk-s narancsbőrkommandó, és teleszemeteli a válasz mezőt olyanokkal, hogy "de a férfiak a hibásak" "ismerek egy incelt, az még ilyenebb", "nem a nőket kéne ekézni" stb.


Volt pl. egy kérdés, ahol a pasi panaszkodott, hogy a nője nyaggatja, amiért a pasas a kolléganőit is bejelölte facebookon ismerősnek. Fordított helyzetben (ha a férfi féltékenykedik) ezerrel megy a "hagyd ott azt a mocsok férfit, nem érdemel meg téged!" duma. De ez esetben kb. az volt a reakció, hogy "Hááát, ha megcsaltad a párod, akkor jogos, hogy rosszul esik neki, hogy más nők is az ismerőseid". Ezen lefagytam, mint az Internet Explorer. Milyen fokú rosszindulat kell már ahhoz, hogy valaki egyből azt tételezze fel valakiről, csak mert férfi, hogy az biztos félrekúrt?


2019. jún. 22. 08:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Köszönjük Emese!
2019. jún. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%

Férfiak elkényeztetése: sok nőismerősöm és én is, az elején túl sokat belead, mindent átvállal, elkényezteti a ffit, aztán csodálkozunk ha 2 év múlva semmit se csinál

Következetlenség: ha a ffi olyat tesz ami tiszteletlen a nő felé, a nő 100x megbocsájt csak "fenyeget", hogy utoljára bocsajt meg


Azt hisszük mi nők, hogy mi majd meg tudjuk változtatni a ffit: hát nem!

2019. jún. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%

Nekem csak egyetlen kérdésem van...


Nem mindegy, hogy ki mit mond és mi a véleménye?

Valaki jobban alszik attól, ha xy azt mondja amit hallani akar?

2019. jún. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
83%

Még a főkérdést olvasva úgy voltam, hogy válaszolok is. Aztán ahogy mentem lejjebb a kifejtésen, rájöttem, hogy ez a lenéző, degradáló stílus nem érdemli meg, hogy reagáljak.

Oké, végülis megtettem, de nem a kérdésre irányul...

2019. jún. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
13%

#2. De nem egy kapcsolatba adtok bele túl sokat ám hanem a gyerek nevelésbe, amit elég gyakran magatok tesztek férfi nélkül. Aztán megy a csodálkozás, hogy mi ez a sok anyuci pici fia, mikor sok nő egyetlen állandó férfi az életében a fia és fordítva. A helyetekben én nem csodálkoznék. Nagyon nem gondolkodtok előre.

32/f

2019. jún. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%
#5 Azért ebben, amit írsz, a férfiak is felelősek a nők mellett.
2019. jún. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%

Minden a mi hibánk, utálatos és követelőző hárpiák vagyunk.

Megnyugodott a pici lelked?

2019. jún. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
4es bocs, hogy nem a Cosmo-Joy-NLCafé stilusában, "Csodálatos vagy, nagyszerű vagy!" mantrákkal fogalmaztam meg a kérdést... :D
2019. jún. 22. 08:46
 9/31 A kérdező kommentje:

7es pont erről a passzív agresszív hisztiről beszéltem, ami előjön, ha egy KICSIT is szóba kerül egy nő felelőssége.

Meg szerencse, hogy a való életben felnőtt nők vesznek körül, akik gerincesen beleállnak abba is, ha hibáztak. Csak a gyk-n latom ezt a gyerekes viselkedést.

2019. jún. 22. 08:50
 10/31 anonim ***** válasza:
21%

#6. Az a kis százalék, aki bántja a családját az tényleg. Akitől "nekem mégse ez kell" felkiáltással megválnak, az szerintem nem annyira tehet róla... ők vannak többen.

32/f

2019. jún. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!