Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van bármilyen probléma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bármilyen probléma, amiről a gyk-s nők elismernék, hogy legalább részben a nők is felelősek érte?

Figyelt kérdés

Tök mindegy, milyen témában, de ha kikerül ide egy kérdés, amely valamilyen szinten a nők felelősségét firtatja, megjelenik a gyk-s narancsbőrkommandó, és teleszemeteli a válasz mezőt olyanokkal, hogy "de a férfiak a hibásak" "ismerek egy incelt, az még ilyenebb", "nem a nőket kéne ekézni" stb.


Volt pl. egy kérdés, ahol a pasi panaszkodott, hogy a nője nyaggatja, amiért a pasas a kolléganőit is bejelölte facebookon ismerősnek. Fordított helyzetben (ha a férfi féltékenykedik) ezerrel megy a "hagyd ott azt a mocsok férfit, nem érdemel meg téged!" duma. De ez esetben kb. az volt a reakció, hogy "Hááát, ha megcsaltad a párod, akkor jogos, hogy rosszul esik neki, hogy más nők is az ismerőseid". Ezen lefagytam, mint az Internet Explorer. Milyen fokú rosszindulat kell már ahhoz, hogy valaki egyből azt tételezze fel valakiről, csak mert férfi, hogy az biztos félrekúrt?


2019. jún. 22. 08:16
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Soha nem hallottam még nőt az “incel” szót használni :D sőt, ezen az oldalon kívül még soha sehol máshol nem hallottam/láttam.

Ilyet nők tuti nem írtak.

2019. jún. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!