Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van bármilyen probléma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bármilyen probléma, amiről a gyk-s nők elismernék, hogy legalább részben a nők is felelősek érte?

Figyelt kérdés

Tök mindegy, milyen témában, de ha kikerül ide egy kérdés, amely valamilyen szinten a nők felelősségét firtatja, megjelenik a gyk-s narancsbőrkommandó, és teleszemeteli a válasz mezőt olyanokkal, hogy "de a férfiak a hibásak" "ismerek egy incelt, az még ilyenebb", "nem a nőket kéne ekézni" stb.


Volt pl. egy kérdés, ahol a pasi panaszkodott, hogy a nője nyaggatja, amiért a pasas a kolléganőit is bejelölte facebookon ismerősnek. Fordított helyzetben (ha a férfi féltékenykedik) ezerrel megy a "hagyd ott azt a mocsok férfit, nem érdemel meg téged!" duma. De ez esetben kb. az volt a reakció, hogy "Hááát, ha megcsaltad a párod, akkor jogos, hogy rosszul esik neki, hogy más nők is az ismerőseid". Ezen lefagytam, mint az Internet Explorer. Milyen fokú rosszindulat kell már ahhoz, hogy valaki egyből azt tételezze fel valakiről, csak mert férfi, hogy az biztos félrekúrt?


2019. jún. 22. 08:16
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
86%
#4 vagyok, bocs, de ilyen "csodaoldalakat" nem olvasok. Nem kell kiforgatni. Ha valamire választ szeretnél, akkor normálisan kéne feltenned a kérdést. De szerintem nem akarsz te itt semmilyen komoly választ, mert igazából szarsz te bele, csak kötekedni jöttél, hogy kiéld a frusztrációdat a lyukhiány miatt.
2019. jún. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

"Nem kell kiforgatni."

"lyukhiány"


De a személyeskedés belefér, mi? :D

2019. jún. 22. 08:58
 13/31 anonim ***** válasza:
21%

Ja hopp, az kimaradt, hogy miért nem tehetnek róla.... Általában vagy így vagy úgy, de még van oldva, hogy az apja ne nagyon nevelhesse a gyerekét, aki meg jöhetne pótlásként, mint apafigura, az meg ugye "nem vagy az apja" szófordulattal le is van szerelve.

32/f

2019. jún. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
89%

Még mindig #4 vagyok.

"narancsbőrkommandó, és teleszemeteli a válasz mezőt" => Általánosító és sértő.

De mindegy is. Személyeskedés:

Eltekinthetsz tőle, de ha te általánosítasz, akkor én is feltételezhetem a te problémád kiváltó okát. Ha ilyen sokat olvasol itt, akkor tudhatod, hogy miért írtam.

(Tele van az oldal "Sose lesz nőm/nincs nőm, mert a köc$ög nők felszínesek, és a jó pasikat akarják, engem meg leszarnak, pedig nekem is járna punc¡" jellegű kérdésekkel. És persze válaszokkal... Miért gondoljam, hogy ezalól te pont a kivételek közé tartozol, pláne, ha gyűlölködsz, amit ugye azok szoktak, akiknek problémái vannak.)

2019. jún. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez inkább az öntudatlanságból fakad, de mindkét nem részéről. Sokkal könnyebb kifelé mutogatni, mint szembe nézni saját magunkkal és beismerni ha hibáztunk.

Egy kapcsolatért szerintem 50-50% ban felelős a két fél, ugyanúgy a "jóllétében" is, mit az elromlásában, hiszen minden ok-okozat alapon működik.


Válni én akartam ,18 év után. De pontosan tudom, hogy ugyanakkora felelősségem van abban hogy ide jutottunk, mint a volt férjemnek. Viszont változtatni csak saját magamon tudok.

2019. jún. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
88%
Ennek a kérdésnek amúgy van megfogható lényege?
2019. jún. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
36%

No, akkor vállalom a lepontozást, és leírom.


A "Felnőtt párkapcsolatok" topic gyakorlatilag a vérfeministák és a nyomorék férfiak arénája, ahol összecsapnak egymással. Érdemes megnézni, hogy mindig a női válaszok vannak felpontozva.


Kérdező, az a lényeg, hogy ez a kategória tele van trollokkal. Itt mindenki azt mondja magáról, mekkora jólétben él, és minden férfi, akinek egy kis problémája van, már a "selejt" kategóriába tartozik. Ezek a nők, akik itt válaszolgatnak, "tökéletesek", 2 diplomájuk van, 5 egzotikus idegen nyelvet beszélnek, ők a megtestesült jótétlelkek, mindenki 500k+ nettót keres, topmodell alkattal van megáldva, és a magánéletében is minden stimmel.


A valóság az, hogy a legtöbb ilyen fröcsögő vérfeminista az egy otthon ülő tepedelem, akik bálnákat megszégyenítő zsírréteget cipelnek magukon, emiatt frusztráltak, és ide jönnek a férfiakkal kötözködni, oltogatni őket, egymást meg lájkolgatják a pontozó gombok segítségével, ezáltal kompenzálják azt, hogy minden nap, mikor a tükörbe néznek, az élettől is elmegy a kedvük.


Jó tanács a továbbiakra: menj ki az utcára, ott értelmesebb embereket találsz, mint ezek az entitások.

2019. jún. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
88%

#17

És aki esetlegesen nem ilyen, azt mivel magyarázod, ha nem asszisztál? Hogy akkor is undorítóan néz ki, és magában rohad a lakásban, mert nem kell senkinek, vagy elhagyta a palija? Ha nem így van, akkor is így van?


De hogy ne csak a nőket elemezzem:

A nyomi férfiak azon férfitársaikat is utálják, gyűlölik, akik sikeresebbek náluk. Bele van magyarázva, hogy azoknak könnyű nőt szerezni, mert genetikailag jó külsőt kapott és/vagy elég pénze van.

Az szerintük nem lehet normális, akinek van nője, csak egy pénzes bunkó köc$ög, vagy egy belül üres szépfiú....

Na ez színtiszta irigység... Köpködés másra, ahelyett hogy rendet raknának.


(Egyéb, kicsit más, de régi észrevételem, ami most is aktuális, ha már a Felnőtt párkapcsolatoknál tartunk a gyakorin:

-Társkeresési problémák kérdéseit 90%-ban férfiak írják ki.

-Párkapcsolati problémák kérdéseit 90%-ban nők írják ki.

Na akkor ez kinek a hibája lehet? Ezt is kompletten rá kéne húzni kizárólag az egyik nemre?)

2019. jún. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
50%

Azt mondtam, a legtöbbjük ilyen. Aki rendben van külsőleg és belsőleg egyaránt, nem fog olyan mondatokat leírni, hogy "selejt vagy, ne szaporodj tovább és dögölj meg", mikor a kérdés csak annyi volt, mi lehet az oka annak, hogy az adott fickó nem talál párt...


Nem azzal van baj, aki nem asszisztál, nyilván nem tetszhet mindenki mindenkinek, hanem azokkal, akik elkezdik oltogatni az amúgy is önbizalomhiányos egyedeket, még jobban alázva őket.

2019. jún. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
71%

Aránylag én is sokat lógok itt, és lehet, hogy csak amiatt, hogy nem kattintok rá az összes kérdésre, de személy szerint nekem ez nem tűnt fel. Sem az, hogy - az egyik korábbi válaszra reflektálva - a női válaszok általában maxra lennének pontozva (már csak azért sem tűnt ez fel, mert én nő vagyok és igen gyakran lepontoznak :D ), sem a kérdésben megfogalmazott jelenség, hogy valahogy mindig a férfit hozzák ki hibásnak. Mármint persze, mindig vannak elvétve 1-2 válaszolók, akik ilyesmivel bepróbálkoznak, de te is csak egy ilyen választ szúrtál ki, simán lehet, hogy 12-20 válaszból (ami azért elég általános ebben a kategóriában) csak van 1-2 ami ilyen, a többi az a férfi pártját fogja. Csak egy példa- talán tegnap olvastam egy kérdést, ahol a lány sírt, hogy a fiúja nem azonnal írt neki, amikor valami nyaralásról indult hazafelé, csak már az utazás kezdete után egy órával, vagy valami ilyesmi, a válaszolók közül kivétel nélkül mindenki mondta, hogy ez túl van reagálva és ostoba hiszti.


Amikor meg a fröcsögés meg a támadó hangnem kerül szóba (ismét csak korábbi válaszolóra reflektálva), hogy a párkeresésben sikertelen férfiakhoz olyan minősíthetetlen kommenteket ír valaki: az egyrészt nem is biztos, hogy nő (láttam én már férfi hozzászólót így nyilatkozni férfi kérdésére), másrészt az ilyesmit gyakran megelőzi a kérdező saját hozzászólása a kérdéshez, amitől máris megváltozik a további hozzászólások hangulata. Ne felejtsük el, hogy a párkereséssel kapcsolatos problémák kérdéseit erősen frusztrált, elnyomott agresszióval és kétségbeeséssel teli férfiak írják ki, amit a (gyanítom) saját józan eszük megóvása érdekében inkább kiengednek egy anonim fórumon, legalább itt, és a nyugodt ember számára fel sem tűnő, létező legapróbb kis piszlicsáré dolgon képes eldurranni az agya, amit aztán ki is ír magából, szinte követelve a további válaszok ellenséges hangvételét.


Egyébként szerintem az ismerkedés és a párkapcsolat is kölcsönös téma, bármilyen emberi kapcsolatról beszélünk, ott mindegyik félnek van beleszólása az alakulásába, függetlenül attól, hogy munkatársi, baráti, családi vagy romantikus viszonyról beszélünk. Szóval igen, nyilván van olyan probléma, amiért a nők legalább részben felelősek, de ez nem univerzálisan mondható ki, hanem egyéni eseteknél. Pl olyat szerintem nem lehet kijelenteni, hogy a kapcsolatok sikertelenségéért zömmel a nők lennének felelősek vagy hogy a férfiak hűtlenségét nők okozzák. Az emberek mások, a kapcsolataik is mások, nyilván ha félresiklik valami, az is más okokból fog, mint ötmillió másiknak.

2019. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!