Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van bármilyen probléma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bármilyen probléma, amiről a gyk-s nők elismernék, hogy legalább részben a nők is felelősek érte?

Figyelt kérdés

Tök mindegy, milyen témában, de ha kikerül ide egy kérdés, amely valamilyen szinten a nők felelősségét firtatja, megjelenik a gyk-s narancsbőrkommandó, és teleszemeteli a válasz mezőt olyanokkal, hogy "de a férfiak a hibásak" "ismerek egy incelt, az még ilyenebb", "nem a nőket kéne ekézni" stb.


Volt pl. egy kérdés, ahol a pasi panaszkodott, hogy a nője nyaggatja, amiért a pasas a kolléganőit is bejelölte facebookon ismerősnek. Fordított helyzetben (ha a férfi féltékenykedik) ezerrel megy a "hagyd ott azt a mocsok férfit, nem érdemel meg téged!" duma. De ez esetben kb. az volt a reakció, hogy "Hááát, ha megcsaltad a párod, akkor jogos, hogy rosszul esik neki, hogy más nők is az ismerőseid". Ezen lefagytam, mint az Internet Explorer. Milyen fokú rosszindulat kell már ahhoz, hogy valaki egyből azt tételezze fel valakiről, csak mert férfi, hogy az biztos félrekúrt?


2019. jún. 22. 08:16
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
79%

#19

Aki normálisan tesz fel kérdést, és arra ilyen stílusú válaszok érkeznek, ott még igazat is adok. De legyünk őszinték, sokszor már a kérdés is úgy van megfogalmazás, hogy süt belőle, a saját sikertelenségéért kb mindenki hibás, rajta kívül.

(A kedvencem, mikor dolguk volt 1-2 nővel, vagy nem is volt, és ebből levonnak egy egész női nemre kiterjesztett konzekvenciát. Mert mind egyforma nyilván....)

2019. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
85%

Nő vagyok. Olyat sosem ismernék el, hogy "a nők" vagy "a férfiak" hibásak valamiben, mert egyik sem egy homogén halmaz. Ha tendenciákról van szó, vagy arról, hogy bizonyos nők, férfiak milyenek, van olyan, amiben egyetértek azzal, hogy van olyan nő, aki olyan (pl. aranyásás - nyilván nem ilyen nő, nem is kevés).


Ha meg egyedi esetről van szó, akkor szerintem elég objektíven tudok ítélni. Maximum, ha úgy érzem, hogy a témában kifejtésre lenne szükség, több olyan dolog eszembe jut, ami a nő részéről tudja a dolgokat jobban megmagyarázni, de az azért van, mert nyilván nőként ebben van személyes tapasztalatom, meg jobbára nők a barátaim is. Pl. sok kisgyerekes anya barátom van, testközelből érzékelem és látom, hogy pl. az, hogy melyikük fogy vissza x hónapon belül, az mitől függ, és igen, ha apuka sz..ik bele abba, hogy besegítsen a nőnek, nagyobb eséllyel maradnak a nőn a pluszkilók, mert se ideje, se motivációja nincs arra, hogy újra tetsszen.

2019. jún. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
22. vagyok, hozzátenném, hogyha egy kérdésben úgy ítélem, a nő a hibás, azt simán leírom nő létemre is. Volt pl. egy olyan kérdés, ahol egy kövér nő picsogott, hogy miért nem jö be az izmos pasiknak, mert azok felszínesek, közben meg a kövér férfi nem jó, mert az lomha, sört vedel és szellent... na, neki megírtam, hogy az izmos férfi pont ugyanígy van vele, nyilván ő sem úgy mozog a túlsúlyával, mint egy gazellatestű sportos lány (ráadásul úgy írtam ezt meg, hogy kvázi sorstárs vagyok, mert én is túlsúllyal küzdök). Vagy amikor pitiáner dolgok miatt féltékenykednek a pasijukra, azoknak megmondom, hogy ez beteges.
2019. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
70%
Az igen! Látom, elszabadultak az indulatok. "Mindenki fogyasszon elegendő alkoholt!" :D
2019. jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
18%

Nő vagyok.Inkább lány.Utálom a saját nemem nagy részét.

Képmutatóak,álságosnak.Túl nagyok az elvárásaik mások felé,míg önmagukkal szemben nagyon elnézőek.

Aki nem hiszi hogy lány vagyok,annak szívesen küldök fotót és hangüzenet is.

2019. jún. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
25%

Elolvastam 2.5 oldalnyi szöveget és egy tényleges válasz sem jött a kérdésre. Azt hiszem, ez eléggé válasz arra, hogy mennyire önkritika mentesek az itteni női felhasználók és mennyire hárítanak mindent a férfiakra. Az itteni nők között ez takarja az "érett és felnőtt" gondolkodást. Szerencsére a környezetemben nem ilyen szintű nők vannak, szóval hozok tőlük pár tényleges választ:

- Kevés vagy rossz szex. Sok nőtől hallottam már, hogy idővel nem igényelték a szexet és nem is fordítottak rá energiát.

- Eltunyulás. Hétvégente no program, csak jégkrémzabálás az ágyban.

- A környezetnek mutogatás. A kapcsolatban lévő tényleges gondokkal nem foglalkoztak, de azzal igen, hogy az ismerősök azt gondolják, hogy tökéletes a kapcsolat.

- Rátelepedés a másikra, problémázás, ha a pasi hétvégén elmegy bulizni a haverokkal.

- Eljegyzéssel való nyaggatás.

- A férfiak érzéseinek és gondjainak ignorálása. Meglepően sok nő gondolja azt, hogy a férfiak mindent simán megoldanak, nekik nincsenek problémáik és mindig fix, erős várak.

- Hiszti.

- Probléma nélküli probléma kreálás.

(Azok a nők, akik mindenen egy ötéves szintjén besértődnek, ugorják át inkább ezt a választ.)


#21: Ne szépítsük már... Tök mindegy, hogy van megfogalmazva a kérdés, ha a nőkről negatívan szól, akkor egyből jön a női kommandó és elkezdi sértegetni a kérdezőt, de választ nem ír. Írtam már ki régebben én is kérdést, normálisan fogalmaztam meg, direkt ügyeltem rá... Aztán megkaptam, hogy szűz vagyok, lúzer és hasonlók. Tök mindegy, hogy mit ír az ember, tele van az oldal betegesen szexista nőkkel, akik itt élik ki magukat, miközben valamiért csak a szexista férfiak jelenléte van hangoztatva...

2019. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Ha ez volt a legdurvább dolog amit nőtől láttál itt, akkor még van hova fejlődnünk hozzátok képest.
2019. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
48%

Utolsó:

#21 vagyok, korábbi kommentemben írtam, hogy amíg csak a főcímet olvastam, akartam is válaszolni, csak a többitől hánytam kb. Na mindegy, most akkor nekifutok, nehogy még a végén dagadt, frigid, elkorcsosult, birtokló szarnak legyek beállítva.


-A nők sokszor ott ba$$zák el, hogy másoknak sírnak, így szar, úgy szar a kapcsolatuk, a párjuk ilyen meg olyan szemét, lusta, nem csinál semmit, de nem képesek kiállni magukért, megcsinálnak otthon mindent, mártírt, önkéntes szolgált csinálnak magukból, és nem értik, miért nincs változás. (Azért anyukám, mert hagyod, hogy hülyét csináljanak belőled, sőt, asszisztálsz hozzá...)

Valaki ezt tudatosan csinálja, van sok olyan gyökér nő, aki 2019-ben ott tart, hogy dehát ez így a normális. Na, ezek a női nem szégyenei.


-Naivak, buták, és befolyásolhatóak. Odatartják a seggünk lukát a pasinak, mert ők bevállalósak, és akkor is engedik az anált, ha közben majd beszarnak közben, csak nehogy a pasika lelépjen. Szopják a fa$zt, nyelik a g..., mint kacsa a nokedlit, annyi tartás nincs bennük, hogy magukra is legyen igényük, mert elvileg a szex társasjáték lenne mindkét fél örömére, de nem, ők lealázzák saját magukat, majd jönnek ide sírni, hogy "Mit csináljak, a pasim nem foglalozik az én élveztemmel, pedig én mindent megteszek, és így megy ez x ideje" (Cicuka, akkor te nagyon hülye vagy, már első alkalomnál úgy igazítom, hogy nekem is jó legyen, de ha te hagyod, akkor meg is érdemled...)


-Kelletik magukat, húzzák a pasi agyát, miközben szart se akarnak, de jól esik, ha valaki figyel rájuk. Amikor meg kibújik a szög a zsákból, kikérik maguknak, hogy "én nem is csináltam semmit". (Ha a hátad közepe nem kívánja, miért is nem küldöd el?)


Lényeg, a tartás, önbecsülés hiányzik rengeteg nőből. Én ettől rosszul vagyok, és szégyenlem ilyenkor a saját nememet, az ilyen önkéntes mártírok miatt akarják a pasik lábtörlőnek használni a többi nőt is... És akit nem sikerül, az rögtön köc$ög feminista, mert a szart nem érő pincsikutya nők ehhez szoktatják őket...

2019. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
#26-ra reagáltam...
2019. jún. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
53%
#26 válaszát még kiegészíteném az érzelmi manipulációval. A férfiakat valahogy nagyon könnyű bármire rávenni sírással pl. Nem tudják kezelni a helyzetet. Nem tudom, hogy ez miért lehet... Talán, mert ők csak ritkán szoktak, túl komolyan veszik.
2019. jún. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!