Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tőlem ez a férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem ez a férfi, mit csináljak vele? Tapasztalt férfiak. Vélemény?

Figyelt kérdés

Külföldön megismerkedtem egy nálam 26 évvel idősebb férfival.

Nagyon jól kijöttünk, szex csodálatos volt ..bárhol, bármikor.. bárhogy.. megtanította velem szeretni és élvezni a szexet, amit előtte utáltam.. (többi férfinak hála... ez egy másik téma..)


Amíg kint éltem minden nagyon szép és jó volt, mesebeli módon volt kedves, udvarias, gáláns, nagyvonalú, figyelmes velem. Nem azt volt, amit a férfiak 999.9999% művel - " gyere át hozzám, szex, aztán napokig nem írok, feléd se nézek " sztori - teljesen az ellenkezője. Nagyon jó emlékeim vannak vele.


Nálam 26 évvel idősebb. Valófélben van, a felesége nem válik, mert pénzt követel. Van 3 kisgyerek.


Anyagilag nincs a toppon.


Összevesztem vele, mert azt akarja menjek ki hozzá, de én nem akarok többet menni.

Többször voltam, saját költségre, én fizettem az utat, hotelt stb.


1. anyagilag ez nekem se könnyű, én sem a csapból merítem a napi betevőm, ezt a pénzt másra is költhetném (egy-egy ilyen út kb. 40e forint)

2. nem látom értelmét... idős, kapcsolatom vele nem lesz, max 2-3 év és a jó szex, a szenvedély, buli elmúlik ..

3. gyereket, házasságot nem akar, és őszintén szólva én sem egy ilyen idős emberrel

4. úgy gondolom, lehet, esetleg, van jobb lehetőségem is..



Szerintem egy kretén vagyok, aki nem érti " ő szerelmes belém " .... (??)


2019. jún. 22. 12:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az amerikai filmekben szokták emlegetni azt a béna mondást, hogy ami xy városban történt, az ott is marad. Na, ezt tipikusan az ilyen helyzetekre mondják.

Aznap végleg el kellett volna búcsúzni egymástól, amikor eljöttél onnan. Szép volt, jó volt, de ez a kapcsolat ennyit tudott.

Én a helyedben felhívnám, megköszönném az együtt töltött időt, aztán elmondanám, hogy ennél tovább felesleges menni.

2019. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!