Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvennél egy nőt, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvennél egy nőt, akivel eddig szeretői viszonyban voltál és most a gyerekedet vàrja, hogy részt vehess a gyerek életében vagy hagynád hogy más nevelje fel?

Figyelt kérdés

Terhes tőlem és biztosan megtartja. Tehát választanom kell.Ha a gyerek közelében akarok lenni, akkor hajlandó elválni és felvállalni a kapcsolatunkat, nyilván ha házasság is lesz belőle. De ha nincsenek ilyen komoly szándékaim, akkor felneveli a férjével, de ebben az esetben csak esetleg messziről láthatom.


Igazából szeretem őt is(de nem tudom mennyire életre szóló ez az érzés) és a gyereket is szeretném, első gyerekem lenne. Csak ettől a hirtelen kötöttségtől és óriási felelősségtől félek, mert nyilván nem megoldás az sem,hogy elválik miattam,aztán 2-3 év múlva lelépek,mikor a férje mellett mindenük meg lenne,családban nőne fel a gyerek. De ahogy töröm rajta a fejem, egyre inkább úgy érzem, hogy az sem megoldás hogy az első gyerekem azt se tudja hogy egyàltalán létezem ... Fogalmam simcs mi lenne a legjobb döntés.


27/F


2019. jún. 22. 18:26
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

De ő (mármint a férj) azt hiszi hogy az ő gyereke lesz. És épp ezért nagyon szeretné, jó apja lenne, boldog gyerekkora lenne a picinek,és ugye ő is azt hinné hogy a férj az igazi apja.


Ezért nagyon nagy döntés hogy szétbarmolom-e ezt a stabli hátteret a gyerektől.


Igen,én szeretem a nőt is, egy másfél éve "vagyunk együtt ", szóval ìgy titokban. Ilyen laza kapcsolatnak nagyon jó volt, de nem tudom hoaszú távon mennyire működne,vagy mennyire lenne tartós. Nem tudhatjuk,mivel sok időt töltöttünk együtt folyamatosan.A korkülönbség is nagy köztünk,lehet a mondennapokban az is kiütközne. Most ügy érzem hogy jó lenne,szép család lennék,de ki tudja pár év múlva mi lesz. De ha mpndjuk 5 évig minden jól megy,de utána szétválunk,akkor csak a gyereknek lesz rossz. Nem tehetem meg,hogy azért hogy nekem jó legyen egy ideig,aztán ki tudja,azért őt kiszakítsam egy stabil családból. De az is a fejemben motoszkál,hogy lehet hogy ha egy boldog család lennénk,rájönnénk hogy egymás nagy Ő-i vagyunk,együtt felnevelnénk,születne még 1 gyerekünk stb, de én meg "eldobom" őket, és hagyom hogy idegen fsz örvendezzen az én gyerekemnek az én szerelmemmel😠😢

2019. jún. 22. 19:13
 12/36 anonim ***** válasza:
95%
Aztán honnan olyan biztos benne az asszonyka,hogy a tiéd a gyerek?
2019. jún. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát pont ez az,nem voltam értjető?A férjel fogtok kicseszni,mert valaki más gyerekét neveli abban a hitben,hogy az övé!!Képzeld már magad a helyébe!Akarnád??Milyen nagyon megalázó mikor ilyen hülyének néznek valakkt!A másik meg,te tényleg azt hiszed,hogy a férjével együtt marad örökre?Azon agyalsz,hogy veled mennyire lesz tartós,minek ezen gondolkodni?Örök hűséget kell fogadnod valakinek,aki amùgyis a szeretőjétől lett terhes?

Mindenesetre egy tanulságot levonhatsz,ha szeretőd van védekezz kellő képen,de amùgy mindenkivel!És nőj fel,mert ha szeretsz valakit,akkor kell a gyerek és ő is,nem kisfiú módjára gondolkodni,aki önző,és nem meri feladni az egyszerű,nem kel törődni senkivel életvitelt.Ez nem degradálóan írtam.Meg mi lesz ha elmùlik és csak két évig lesztek együtt.Semmi!Miért akkor mi lesz ha a férj rájön,hogy a gyerek vércsoprtja nem passzol?

2019. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a férj most "azt hiszi", hogy az ő gyerekét várja a felesége egy dolog. De ugyebár mikor megszületik a gyerek jó esetben baba koraban de legkesőbb mikor mar elkezd nőni szerintetek nem fogja lätni, hogy egyáltalán nem hasonlít rá a gyerek, tehát nem is az övé?
2019. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Na de ez nagyon jó kérdés. Honnan tudni, hogy a tied a gyerek?
2019. jún. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Tudatosan tőlem esett teherbe, tőlem akart gyereket.



Szerintem meg pont az lenne az önzőség,hogy "majd lesz valami" elven szétválasztom őket,aztán 2 év múlva mi is szétmegyünk és ott marad a gyerek apa nèlkül. Nekem valóban kényelmesebb lenne így,hogy velük vagyok ameddig akarok,aztán lelépek,de épp azért gondolkodom mert a gyerek érdekeit nézem. Az ő érdeke az hogy rendes családja legyen,velem vagy nélkülem. Hidd el könnyebb lenne pár évig kényelmesen élni, aztán ott hagyni a gyereket az anyjára,dobni neki egy kis gyerektartás és neveld belőle ahogy akarod,a lényeg, hogy tudja én vagyok az apja, és vasárnaponként elvihetem a játszótérre...Könnyebb lenne ezt megtenni mint arról dönteni hogy örökre lemondassz-e a saját gyerekedről vagy sem.

2019. jún. 22. 19:40
 17/36 anonim ***** válasza:
96%
Ha tőled akart gyereket,de Te nem,akkor nem kellett volna beleélvezned.
2019. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Ez a része szerintem most màr teljesen irreleváns.
2019. jún. 22. 19:48
 19/36 anonim ***** válasza:
94%

Egyáltalán nem irreleváns, mert egyáltalán nem biztos, hogy csak a férj van hülyére véve.


Azt mondod, tudatosan tőled esett teherbe, ez esetben mielőtt belevered a farkad, el kellett volna dönteni ezt a kérdést, és ennek tudatában dönteni. Ha ne. Akarsz gyereket, azért nem kellett volna csinálni, h más nevelje fel. Ha akarsz, akkor meg nincs kérdés, váljanak el.


Ami a biológia részét illeti: egy esetben tudhatná biztosra, hogy a tied, ha az adott hónapban nem feküdt le a férjével. De akkor elhiheted, hogy a férje is rájött volna, hogy merre folyik a Duna. Szóval majd ha megszületett, mindenképp elkelne egy apasági teszt

2019. jún. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
95%
" a hirtelen kötöttségtől és óriási felelősségtől félek," B+!!! Amikor beleélveztél akkor ez nem jutott eszedbe? Mi vagy te? Kanveréb????
2019. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!