Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Illene elmondanom a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illene elmondanom a barátomnak, hogy korábban volt egy támogatói kapcsolatom?

Figyelt kérdés

20-21 éves koromban egy gazdag 40-es férfi szeretője voltam. Sármos volt és valószínűleg, ha nem segít anyagilag, akkor se mondtam volna neki nemet. Ezt a kapcsolatot mélyen eltemettem magamba, senkinek se beszéltem róla. Az eddigi párkapcsolataim nem voltak valami jók, de a mostaninál érzem, hogy ő az igazi. Illene erről beszélnem neki, vagy hallgassak róla?

25N


2019. jún. 23. 09:04
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
76%
Minek mondanád el, ez már a múlt.
2019. jún. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
53%

Semmi közötök nem volt egymáshoz még akkor, gondolom nem is ismertétek egymást. Nem mondom, hogy szép dolog "kitartottnak" lenni, főleg egy szerető mellett. Valószínűleg én sem repesnék az örömtől, ha ezt megtudnám a páromról, de a múltat úgyse tudom megváltoztatni, szóval fölösleges kattogni rajta. Mindenkinek van olyan időszaka (szerintem), amire nem szívesen emlékszek vissza, de ezzel úgy vagyok, hogy aki a múltam alapján akar megítélni, az rövid távon a múltam részévé fog válni. (:


Mondd el neki bátran szerintem, tedd hozzá, hogy nem vagy rá büszke, már lezártad és igyekszel elfelejteni azt a szakaszt. Ha nem fogadja el a múltad, gondolkozz el, hogy megérdemelné-e, hogy a jövőd része legyen.

2019. jún. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
39%

"Ha nem fogadja el a múltad, gondolkozz el, hogy megérdemelné-e, hogy a jövőd része legyen."

Fúúú, ezt a szintű zavart, mikor már a k...va lamentál, hogy a másik "megérdemli"-e... :D

2019. jún. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
38%
Lassan ott tartanak a prostik, hogy a jelenlegi bakjuk tehet arról, hogy a múltban krválkodtak?
2019. jún. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
45%

#13. Éppen meg akartam jegyezni, hogy nehogymár a prosti gyakorol kegyet. :D

32/f

2019. jún. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
62%
Attol fugg mennyire oszinte, bizalmas a kapcsolat. Alap esetben szerintem folosleges ezzel terhelni a kapcsolatot. Ha viszont annyira fontos hatast gyakorolt rad az a regi ferfi es az egyutt toltott ido h nelkule nem lehetne megerteni azt aki most vagy, akkor egy ido utan ugyis kulibukna. De ha nincs ilyen sulya akkor nem erdemes foglalkozni vele.
2019. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
0%
kibukna
2019. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
85%
Én nem tartom emiatt prostinak a kérdezőt....ezt szeirntem ne keverjük egy lapon azzal amikor a csaj mindennap fogad 5-10 kant és ez hónapokig. Na azt illene lemondani! Na de ez,hogy egyetlen egy pasival volt és még akkor is ha pénzt kapott tőle??Ebben nincs szerintem semmi szégyentelen...De látod kérdező,hogy már itt mennyien keresztrefeszítenének téged,szóval inkább tartsd meg ezt a titkot. 99,9999% ,hogy nem fog kiderülni ,szóval én a helyedben nem mondanám el,mert ez kb olyan mintha lett volna egy barátod aki pénzes volt és vett ajándékokat neked. Ebben mi olyan hú de nagy dolog?? Bezzeg,ha 40-es gyári munkással lettél volna az már nem gáz? érdekes..
2019. jún. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
56%

Pénzért dugott, de mivel utólag azt mondja, hogy vonzó volt a pasas, ez mar nem qrvulás?

Vajon ha a pasi mondaná, hogy qrvához járt, de nem qrvapeverkedés amit csinált, mert a lotyó vonzó nő volt, akkor az már nem lenne gáz?

2019. jún. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
65%

De akkor most a negyvenes pasik nem vonzóak és szexik, mint az itt sokan állítják? Nem vonzódhatott hozzá? :-)


Ami pedig azt illeti, ki gyakorol kegyet: mindenkit csak az érdemel meg, aki el tudja fogadni úgy, ahogy van. Ez mindenkire vonatkozik. Nincs értelme olyan kapcsolatban lenni, ahol lenéznek. Ez a nő lehet nagyon csinos, nagyon művelt stb. Lehet, hogy sok férfi oda-vissza van érte. És igen, csak olyan férfi érdemli meg, aki elfogadja úgy, ahogy van, nem nézi le ezért és nem "bünteti". Ha megcsalod,azt nem kell és nem is szabad tolerálnia, de ha nem fogadja el a múltadat, semmi értelme az egésznek.

2019. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!