Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Illene elmondanom a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illene elmondanom a barátomnak, hogy korábban volt egy támogatói kapcsolatom?

Figyelt kérdés

20-21 éves koromban egy gazdag 40-es férfi szeretője voltam. Sármos volt és valószínűleg, ha nem segít anyagilag, akkor se mondtam volna neki nemet. Ezt a kapcsolatot mélyen eltemettem magamba, senkinek se beszéltem róla. Az eddigi párkapcsolataim nem voltak valami jók, de a mostaninál érzem, hogy ő az igazi. Illene erről beszélnem neki, vagy hallgassak róla?

25N


2019. jún. 23. 09:04
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
32 f nem neked válaszoltam, kopj le.
2019. jún. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
11%

Tudom, hogy nem, csak én meg neked mondom, hogy hülyeségeket beszélsz. Erkölcsi deficitre sehol nem adnak morális pluszt, nincsen ilyen árfolyam.

32/f

2019. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
68%
Ti tényleg ennyire marhák vagytok? Miért lenne prosti, ha csak egy ilyen pasija volt? Nem tömegesen jártak hozzá a pasik, hogy boldog és boldogtalan pénzért dughassa meg. Van itt némi képzavar a fejekben, úgy érzem. Hiába szavaztatok le, egy normális kapcsolat igenis az őszinteségről szól, nem a sumákolásról. Ilyenkor csodálkozik a sok sunyi, hogy nincs párja, meg mindenki mocsok rajta kívül, de az őszinteséget egyik sem ismeri még hírből sem.
2019. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
15%

33as: de, ismerjük az őszinteséget, meg a tisztességet is. Úgyhogy nem kell azon lamentálnom, elmondjam-e a pasimnak, hogy prosti voltam: mert nem voltam.


Jah, és aki pénzért szexel, az prosti, a többi csak mellébeszélés.

2019. jún. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Blablabla... Na ez a mellébeszélés.


Ha van pasid, akkor miért is vonatkozna rád, amit írtam? 😏

2019. jún. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értetted meg, amit írtam.
2019. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Bírom az ilyen képmutató alakokat, mint a 81%-os. Ha a pasasról derülne ki, hogy korábban egyéjszakásai voltak, menne a köpködés, hogy "fujj, megbízhatatlan, csak a farka vezeti!"

Ha a kérdező pénzért egy nála kétszer idősebb fazon farkán pörgött, de utólag azt mondta, hogy "jaaa, hát sármos volt!" akkor az nem prostitúció, meg az rendben van, semmi kivetnivaló nincs benne :D

2019. jún. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

37: pont nem talált. Ha visszaolvasol, korábban pont azt írtam, hogy teljesen mindegy, hogy korábban ki mit csinált, nem kell leírni a múltja miatt senkit. Ez vonatkozik a férfira és a nőre is.


36: Te nem értetted, hogy én mit írtam. Ha neked van komoly kapcsolatod, akkor gratulálok, neked megy az őszinteség. Amit írtam a sok álszent kommentelőnek szólt, nem kell magadra venni. 🤷🏼‍♀️

2019. jún. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!