Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Illene elmondanom a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illene elmondanom a barátomnak, hogy korábban volt egy támogatói kapcsolatom?

Figyelt kérdés

20-21 éves koromban egy gazdag 40-es férfi szeretője voltam. Sármos volt és valószínűleg, ha nem segít anyagilag, akkor se mondtam volna neki nemet. Ezt a kapcsolatot mélyen eltemettem magamba, senkinek se beszéltem róla. Az eddigi párkapcsolataim nem voltak valami jók, de a mostaninál érzem, hogy ő az igazi. Illene erről beszélnem neki, vagy hallgassak róla?

25N


2019. jún. 23. 09:04
1 2 3 4
 21/38 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
67%

A kérdező nyíltan szégyelli ezt az időszakot. Nem is mondja el senkinek, csak a párjánál szeretne teljesen tiszta lelkiismerettel indulni. Nem értem, ezzel mi olyan nagy gond. Jobb lett volna, ha egy nincstelen csöves kúrogatja, vagy mi? :D

100 másik kérdésnél meg leírják az emberek, hogy igenis fontos a pénz. Álszent kecik.

2019. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
75%
Ne mondd el. Ha esetleg kiderül (de mint írtad, kicsi a valószínűsége), akkor ködösítsél, hogy mindössze a barátod volt a pasi, jártatok. Nem kell a párod orrára kötni, hogy volt benne némi "üzleti alap" is, semmi köze hozzá senkinek.
2019. jún. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
59%
Semmi köze az előző pasid anyagi helyzetehez.
2019. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem elmondhatod neki, mert hosszú távon mérgezni fogja a lelki világodat, ezáltal a kapcsolatodat is. Semmi baj nincs azzal, ha őszinte akarsz lenni a kapcsolatodban. Viszont nekem úgy tűnik, hogy te magad sem békéltél még meg a múltaddal, ami szerintem fontos lenne. Előbb szerintem tedd rendbe a dolgot magadban, és utána szépen, nyugodtan el tudod neki is mondani.


Nem gondolom, hogy emiatt prosti lennél, hiába mondják itt a nagyokosok. Gondolj így a dologra: tulajdonképpen anno volt egy pasid, aki anyagilag ki tudott segíteni, ha szükséged volt rá. Mivel idősebb volt, így előrébb tartott már az életében, mint te. Miben más ez, mint bármelyik másik komolyabb kapcsolat, amiben segíti egymást a két fél? Írtad, hogy vonzódtál hozzá a pénz nélkül is. Akkor ebben semmi kivetnivaló nincs, ne ostorozd magad emiatt. Békülj ki saját magaddal.


Hogy a pasid hogy fog reagálni, azt sajnos senki nem tudja neked megmondani. Viszont múltbéli hibák miatt nem kell a jelenedet és a jövődet is mérgezni, nem kell leírod magad egy életre emiatt. Ha múltbéli hibák miatt leírnánk egymást, akkor itt mindenki egyedül lenne.

2019. jún. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
45%

Igen, illene elmondanod, hogy prosti és szerető voltál.


Azoknak, akik nem értik, hogy miért: A legtöbb ember a kapcsolatában egy társat akar, akivel megoszthatja az életét. Értelmesebb és érettebb gondolkodású embereknél ez nem abból áll, hogy rejtegessük a múltat és hazudozzunk, hanem abból, hogy meséljünk magunkról és megosszuk a problémáinkat is.

2019. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
32%
Én a helyedben elmondanám, ha ilyen szintű a kapcsolat, joga van tudni. Majd ő eldönti, elfogadja-e vagy nem.
2019. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
90%

A kérdező maga mondta, hogy "támogatói" kapcsolat, valamint azon forog vajh elmondja e, szóval ő maga is tisztában van azzal, hogy ez morálisan kissé ingatag epizódja volt az életének.

32/f

2019. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

"Ami pedig azt illeti, ki gyakorol kegyet: mindenkit csak az érdemel meg, aki el tudja fogadni úgy, ahogy van. "

Szóval ha egy fogatlan alkesz "elfogad téged, úgy, ahogy vagy", akkor ő megérdemel téged?

2019. jún. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó, sikerült félre érteni, amit írtam. Ha neked egy nő kívül belül bejön és oda vagy érte, de kiderül, hogy mondjuk volt egyéjszakása és te az a típus vagy akinek ez nem jön be, de egyelőre nem akarod még eldobni csak a bűntudatára alapozol, akkor nyilván nem érdemled meg ezt a nőt.

Olvastam itt valakit, aki arra panaszkodott hogy olyan nővel randizik aki könnyen gyorsan összejött már pár pasival, vele meg nem feküdt le egyből, és ezen fel volt háborodva, bár állítása szerint komoly kapcsolatot keresett ő is. Ez álszentség és nem érdemli meg azt a nőt. Nem adná meg neki az esélyt, hogy a kapcsolatot normálisan kezdjék.


Nyilván mindenki olyannal fog összejönni, akihez vonzódik, de megérdemelni akkor érdemli meg, ha el tudja fogadni a múltjával együtt.

2019. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
8%

Ezt az érdem dolgot inkább ne eröltesd, egyrészt nagyon izzadságszagú, másrészt minden nap leírkálják az itteni femcsik és wanabe femcsik, hogy ők nem tárgyak vagy díjak, akik járnak mert "megérdemlik" őket nekik önálló akaratuk van. Tartsd tiszteletben mások munkáját és "ne járkáld össze a frissen felmosott padlót" itten!!! :D

32/f

2019. jún. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!