Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letezik olyan, hogy a fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik olyan, hogy a fiu barat meggondolja magat velem kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mar evek ota baratok vagyunk, de sose jottem be neki, mint no. De mintha most valahogy valtozott volna a dolog. Es ez megorjit. Mert nem tudom eldonteni, hogy csak en akarom igy latni, vagy tenyleg valami van.


Elegge megvaltoztam amugy az evek alatt.


Szoval letezik, hogy egyszercsak megvaltozik a velemenye rolam??


2019. jún. 25. 19:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azt gondold, amit itt leirtunk... Az igazsag nem bonyolult, ne bonyolitsd. Es a Gossip girlos hulye eletfelfogast felejtsd el, minden az, aminek latszik.

A masik fiu "baratod" vagy beled van zugva es akar teged, vagy csak talonban akar tartani, amig szamara felvallalhato szintre fogysz. Hidd mar el vegre, hogy a gimis evek elmultak es a ferfiak, MINDEN ferfi a not latja benned, nem a lanypajtast. Tobbe mar nem baratkozni akarnak veled. ;)

2019. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!