Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zsarolni kezdett! Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsarolni kezdett! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve cseteléssel kezdődött a "kapcsolatom" munkatársammal..(azóta már nem az) Én házas nő vagyok, ő szingli.Célozgatott dolgokat, de csak 1 éve mondtam igent az ajánlatára..Amiből azóta sem lett semmi.Annyi történt, hogy küldtünk egymásnak "erotikus"képeket..Sokat beszélgettünk, szerintem belém is szeretett..Olyan dolgokat is elmondtam neki, amit másnak nem ill. beszéltem 25 éve tartó házasságomról is(ismeri a férjemet).Tegnap este, mint a villámcsapás, jött egy üzenet tőle..ha nem adok neki KÖLCSÖN 300 ezret, borít mindent.Oké, hogy semmi nem történt testileg..de ott vannak a beszélgetések, a fotók...Nagyot csalódtam benne...Mi lesz a házasságommal?Nem tudom. Ti mit javasoltok??Erre mondják, hogy amit főztél magadnak, edd is meg??

2019. júl. 3. 09:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

2-es válaszolónak van igaza, ezzel az üzenetével nyugodtan lehet a rendőrségen zsarolás miatt feljelentést tenni. Úgyhogy pont neked van előnyöd, ne pánikold.


30n

2019. júl. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Menj el egy ügyvédhez aki büntetőjogra szakosodott. Tudni fogja a diszkrét megoldást.

Ír a faszinak egy szép levelet és az élettől is el fog menni a kedve.

2019. júl. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Szepen lementenek minden bizonyitekot es kozolnem vele, hogy: "a ferjemmel mindent megbeszelek (meg ha nem is), teged pedig felhelentekek zsarolasert, ami min. 2 evig tarto szabadsagvesztessel buntetendo. Szandekos buncselekmeny, tehat borton lesz a vege.


En nem engednek a zsarolasnak, hanem szepen intezkednek. Inkabb megeloznem. A ferjeddel pedig beszeld meg a dolgokat. A feljelentest pedig meg ma tedd meg!!!

2019. júl. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

Te egy otvaras qurva vagy !

Mond el te a párodnak jobban jársz ! Remélem elhagy!!!

2019. júl. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi ostoba válaszolót! Azon keveseknek van igaza aki melletted áll és azt javasolja hogy jelentsd fel! Hidd el, ha most nem tudod leállítani, később sem fogod tudni!
2019. júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha adsz neki, kesobb is kovetelni fog. A ferjed meg biztos eszrevenne a penzhianyt, foleg ennyi penznel. Ne hagyd magad
2019. júl. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
a bomba persze robbanhat mindig..
2019. júl. 3. 13:10
 18/23 anonim ***** válasza:
88%

Azért azt mondja már el nekem valaki, hogy mi vesz rá egy majd 50éves házas nőt, hogy meztelen képeket küldjön magáról. Egy 14 évesre azt mondom, tudatlan szegény. De ennyi idősen?


Kettes válaszolóval értek egyet én is.

2019. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
nem meztelen képek, csak testrészek...és még nincs 50...és úgy látom, leírod a középkorú nőket magadban....majd te is leszel még ennyi...hogy miért???évtizedek teltek el bók nélkül, erre vágytam..
2019. júl. 3. 13:36
 20/23 anonim ***** válasza:
59%

Tanulj meg olvasni. Azt írtam, majdnem 50. És nem néztem le a középkorú nőket, olvasd el még egyszer, amit írtam. Épp, hogy többet néztem ki belőlük, aztán jöttél te, és szégyent hoztál a középkorú nőkre.


Ha a férjeddel van gondod, azt vele kell megbeszélni. Harmadik fél azt nem fogja megoldani. Amúgy meg. Bók kellett. Nesze. Ez az ára, 300k

2019. júl. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!