Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zsarolni kezdett! Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsarolni kezdett! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve cseteléssel kezdődött a "kapcsolatom" munkatársammal..(azóta már nem az) Én házas nő vagyok, ő szingli.Célozgatott dolgokat, de csak 1 éve mondtam igent az ajánlatára..Amiből azóta sem lett semmi.Annyi történt, hogy küldtünk egymásnak "erotikus"képeket..Sokat beszélgettünk, szerintem belém is szeretett..Olyan dolgokat is elmondtam neki, amit másnak nem ill. beszéltem 25 éve tartó házasságomról is(ismeri a férjemet).Tegnap este, mint a villámcsapás, jött egy üzenet tőle..ha nem adok neki KÖLCSÖN 300 ezret, borít mindent.Oké, hogy semmi nem történt testileg..de ott vannak a beszélgetések, a fotók...Nagyot csalódtam benne...Mi lesz a házasságommal?Nem tudom. Ti mit javasoltok??Erre mondják, hogy amit főztél magadnak, edd is meg??

2019. júl. 3. 09:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nehogy pénzt adj neki. Én elmondanám a férjemnek mi történt, 25 éve tartó házasság ejsze csak nem fog zátonyra futni 5-10 kép/bók miatt, az illetőt pedig feljelenteném. Azt is elmondanám a férjemnek, hogy mi vitt rá az ilyenfajta chatelésre.
2019. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ne adj neki semmit. Ha adsz, nem fog megelégedni ennyivel, tovább fog zsarolni összegekkel, abban biztos lehetsz!
2019. júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
semmiféleképpen nem adnék neki.ha lenne, akkor sem
2019. júl. 3. 14:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!