Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó bemutatkozás tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó bemutatkozás tinderen és egyéb ismerkedős oldalakon?

Figyelt kérdés

Többen mondják azt, hogy legyek önmagam és merjek is önmagam lenni ezért ezt tudtam magamról írni:


"Egy gondoskodó, aranyos, kedves és szerethető nőt keresek szeretném, hogyha hozzám költözne, mert nem jó egyedül élni. Néha döntésképtelen vagyok, nehezen tudok döntést hozni és nem mindig döntök jól, nem megy az egyéni boldogulás ezért is van szükségem párkapcsolatra.

Csak légy velem kedves, megértő, tudj szeretni és viszonozni fogom ezt."


Hát nem túl pozitív leírás, de legalább őszinte. Nem akarok marketingolni és hazudni magamról, ezért döntöttem inkább az őszinteség mellett.


2019. júl. 6. 09:59
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Mitől jobbak a színes szagos marketing dumák? Ennyire manipulálható gyökerek vagytok?
2019. júl. 6. 13:30
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmas sincs, hogy mit jelent a náci.

Bocs, de ez a szöveg nevetséges. Senki nem szeretne együtt lenni egy önállótlan kapcsolatfüggővel.

2019. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Önállótlan... Na látod nem is ismersz engem. Eltartom saját magamat ezért van külön lakrészem. Mégegyszer kérdezem tőletek ti szűlátokörűek miért kell ítélkezni? Mi az anyátokért kell ezt csinálni?
2019. júl. 6. 13:35
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

"nem megy az egyéni boldogulás ezért is van szükségem párkapcsolatra."

Önállótlan.


Miért, mit szeretnél, mit írjunk?

2019. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
80%
Te kértél véleményeket kérdező. Egész egyszerűen eladni kell magad egy társkeresőn, a legjobb oldalat bemutatni ami vonzó egy nő számára. Lehet, hogy fáj amit kaptál véleményt, de őszinten ki reklámoz magáról olyat, hogy döntésképtelen és nehezen megy a boldogulás neki férfi létére?! Ez akár tetszik akár nem, bizony szánalomra méltó. Lehet elkéne menned egy önismereti kurzusra, coachingra.. csak egy tipp. Fejlődnél és rájönnék sok összefüggésre.
2019. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Többen leírtuk, hogy a rossz a szöveg, és hogy miért.

Mi akkor a problémád?

2019. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Felszínesen válaszoltátok meg a kérdést engem az zavar. Mintha egy nyolc osztályt el se végzett tinik írták volna ezeket és nem felnőtt emberek. Felszínes f...zágokkal engem hagyjatok békén. Nincs a gyknak egyáltalán értelmiségi rovata vagy valami? Nem vagyok kíváncsi az ilyen semmitmondó lumpen proli cigány szintű válaszokra.
2019. júl. 6. 13:41
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

XD XD

Az alapján írtunk, amit te írtál magadról.

Nem csodálom, ha még szingli leszel egy ideig. Egy jó dolgot nem látok benned. Ja, a helyesírásod jó.

2019. júl. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Kezdem érteni miért nincs senkid...

Az értelmiségi nem te vagy a reagálásod alapján, hiába keresel értelmiségi rovatot. :D A pszichopata sanszosabb.

Őszinte válaszokat kaptál, az élet ilyen. Menj sírd csak tele a párnádat, mert bántottak ezek a csúnya emberek.

2019. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A hisztitől nem lesz jobb. Tudtad, hogy van millió dolog az öngyűlölet meg a marketing duma között? Tudtad azt is, hogy az őszinteségnek nem az a kifejező eszköze, hogy az ember gyűlöli magát, és azt lenyomja mások torkán?
2019. júl. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!