Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó bemutatkozás tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó bemutatkozás tinderen és egyéb ismerkedős oldalakon?

Figyelt kérdés

Többen mondják azt, hogy legyek önmagam és merjek is önmagam lenni ezért ezt tudtam magamról írni:


"Egy gondoskodó, aranyos, kedves és szerethető nőt keresek szeretném, hogyha hozzám költözne, mert nem jó egyedül élni. Néha döntésképtelen vagyok, nehezen tudok döntést hozni és nem mindig döntök jól, nem megy az egyéni boldogulás ezért is van szükségem párkapcsolatra.

Csak légy velem kedves, megértő, tudj szeretni és viszonozni fogom ezt."


Hát nem túl pozitív leírás, de legalább őszinte. Nem akarok marketingolni és hazudni magamról, ezért döntöttem inkább az őszinteség mellett.


2019. júl. 6. 09:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ez a szöveg egyáltalán nem hasonlít társkereső hirdetésre. Annál inkább arra, mint amikor valaki az étteremben leadja a rendelést.
2019. júl. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Majd én kielemzem, hogy mi jó meg nem jó, meg mit gondolnék ha ilyet látnék tinderen.

"Egy gondoskodó, aranyos, kedves és szerethető nőt keresek" - oké, szerintem sokan gondolják/gondoljuk ezt magunkról, ez rendben van.

"szeretném, hogyha hozzám költözne, mert nem jó egyedül élni" - ez így van, de ne ezzel a céllal ismerkedj. Ha elmentek randizni és jól mennek a dolgok, idővel amúgy is hozzád költözne.

"Néha döntésképtelen vagyok, nehezen tudok döntést hozni és nem mindig döntök jól" - nem kéne ennyiszer leírnod hogy döntés. Ha nagyon bele akarod tenni, akkor írd inkább az "amit tudni kell rólam" részhez. ('van egy macskám és nagyon megfontolt vagyok, nehezen hozok döntéseket')

"nem megy az egyéni boldogulás ezért is van szükségem párkapcsolatra." - ezt nem is értem hogy gondoltad. Nem megy az egyéni boldogulás. A nőknek elég kevés százaléka fogja azt gondolni, hogy 'végre egy pasi akit ki kell szolgálnom, mert egyedül egy villát sem tud felvenni'

" Csak légy velem kedves, megértő, tudj szeretni és viszonozni fogom ezt" - mondjuk hogy ez oké. Nekem annyira nem jön be, de oké.

2019. júl. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk manipulálható gyökerek, és rettentő rossz a hozzáállásod. Szóval szerinted felesleges az őszinteség, hisz nem tetszik. Nem, nem az őszinteség nem tetszik, hanem a valóság. És ez a valóság egy kapcsolatban akkor is kiderül, ha titkolni akarod.


"Társaslények vagyunk ba...meg."

Így van. Viszont én nő létemre, ha éppen egyedül vagyok, akkor is tudok jó döntéseket hozni és képes vagyok boldogulni egyedül is. Ezt a partneremtől is elvárom. Nem az őszinteség a baj, hanem a tulajdonságaid. Nekem legalább is.

2019. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
#17: Na ez az őszinteség, nem a szöveged. Ez vagy te. Egy ilyen igazi kis gyökér :)
2019. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!