Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöttem egy csajjal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy csajjal, viszont van egy testi hibám, amiről nem tud. Szerintetek jobb ha elmondom neki mielőtt még észrevenné? F/22

Figyelt kérdés
Nemrég jöttünk össze és nagyon jól megvagyunk. A gond az, hogy van egy nem olyan nagy fokú scoliozisom, ruhán keresztül nem látható. Viszont nagyon félek attól, hogy ha majd észreveszi elfog hagyni. Emellett magas és sovány is vagyok. Sok éven keresztül dolgoztam azon, hogy kijavítsam ezt a hibámat, azonban nem sikerült. Nagyon megszerettem és fájna ha elveszíteném.

2019. júl. 7. 14:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
gerincferdülés. írd magyarul!
2019. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

🤦‍♀️

Szerinted ruhàban nem látszik?

2019. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem lehet nagyfokú, ha ruhában észre sem venni. Szerintem túlaggódod. Ha emiatt elhagy valaki, akkor örülj neki hogy megszabadulsz tőle.
2019. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

1es én is googleztam.

Kérdező! Ruhán keresztűl nem látszik,akkor nem lehet olyan nagy a baj.

2019. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%
Ha ruhán keresztül nem látszik, akkor nem. Lehet az olyan vészes. :) Szerintem mond el neki. Mert ha túl sokat görcsölsz ezen megöli a kapcsolatodat. Ha szeret biztos nem fog elhagyni. :)
2019. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Én a striák miatt utáltam levetkőzni anno, mert azok nem tűntek el soha.
2019. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%
Ha ruhában tetszel neki, akkor nem lehet belőle probléma. Az hogy véko vagy,ny gondolom az is látszik ruhában.
2019. júl. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
50%
Több esélyed van, hogy nem szól semmit, mintha kövér lennél - na akkor kapnád a beszólást meg az undorodó pillantásokat. Én már csak tudom... (Mindenki undorodik ettől, érthető módon, sajnos)
2019. júl. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Edricus azt mondjuk nehez nem eszrevenni ruhaban is mar ha kover vki...


Eleg bunko emberekkel randizgathattal.

2019. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Amugy meg lefogyni probaltal mar?
2019. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!