Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogyan küzdhetném le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan küzdhetném le?

Figyelt kérdés

Nem vagyok magammal elégedett, főleg a külsőmmel. Sokszor hasonlítom magam másokhoz. Az arcommal nem vagyok teljesen elégedett meg szeretnék jobban kinézni.

Egyetemista vagyok, ott is folyton az az érzés van bennem, hogy nem akarok átlagos lenni. Ezért voltam OTDK-n, ezért publikálnék tanulmányokat és ehhez hasonlók.

Ilyen téren is mindig máshoz hasonlítom magam, hogy x.y. ilyen korában kevesebb vagy több konferencián volt, hány publikációja volt, meg hogy mit tehetek, hogy ne egy egyetemista legyek a sok közül és így tovább.

Ami a külsőmet illeti: külsőleg nem nézek én ki nagyon rosszul, tetszettem már néhány pasinak meg nincs nagyon durva bőrhibám, átlagos testalkatom van. Barátom is van, két éve járunk, előtte randiztunk, kifejezi gyakran, hogy szeret, nagyon a kedvemben jár. Ha egy ruha jól áll, látszik rajta mennyire tetszik neki. Vele is beszéltem már erről, hogy nem vagyok magammal elégedett de szerinte hülyeség ez az elégedetlenség.

Meg amúgy van egy nő aki régen tetszett neki, hozzá is sokszor hasonlítottam magam, hogy külsőleg ő milyen meg én milyen vagyok. Pedig soha nem volt semmi köztük, nem is találkoznak szinte vagy elég ritkán, nem is ugyanabban a városban lakunk.

De ha egy nőt látok az utcán, azt is megnézem hogy milyen jól néz ki, biztos szebb mint én.

Egyetemen a csoporttársaimmal meg a többi egyetemistával is ez van. Azon agyalok ők miért szépek, hogyan öltöznek, hozzájuk képest milyen vagyok.


2019. júl. 7. 17:29
 1/4 A kérdező kommentje:

Szóval hogyan küzdjem le ezt az egészet? A barátom soha nem adott rá okot, hogy így érezzek. Érezteti velem, hogy szeret. Szerintem én többet jelentek neki, mint akikkel előttem valaha járt. Azért gondolom ezt mert értem megtett olyat is amit más nőért sosem. Most mindegy hogy mit.

Meg bókol, megölelget, szeretet van abban is, ahogy megpuszil és rám néz.


Szóval neki tetszem, csak magamat látom nehezen szépnek.

Amúgy nem sminkelek, nem járok fodrászhoz, kozmetikushoz.

Ő így ismert meg smink és mindenféle extra frizura nélkül és így is szeret.

Mégis azon gondolkodtam változtatnom kellene magamon.

2019. júl. 7. 17:32
 2/4 A kérdező kommentje:
17:31: most mi bajod velem? Nem kívánom senkinek ezt a szar érzést.
2019. júl. 7. 17:33
 3/4 A kérdező kommentje:
Esetleg valami konkrét tanácsot is szívesen fogadnék valakitől, mert tényleg szeretnék véget vetni ennek.
2019. júl. 7. 17:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Hibás az énképed.Gondolom,az önbizalmad is kevés. Nincs értelme magadat másokhoz hasonlítani,mindig lesznek nagyobbak és kisebbek nálad. Egyetemeken szokott lenni iskola pszichológus beszélgess el vele.

Jótanács:Szakadj le a netről,főleg a gyakoriról.Itt jó eséllyel csak lehúznak.

2019. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!