Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemsokára 25 éves leszek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára 25 éves leszek, viszont nem érzem érettnek magam a gyerekvállaláshoz még. Mennyire leszek így lemaradva?

Figyelt kérdés

Több velem egykorú ismerősöm már férjhez ment, vagy már gyerek is van. Gyakran megkapom másoktól, hogy húzzak bele mert lassan nekem is gyerek kéne, meg elmennének egy jó lagziba. Mindig csak kínosan mosolygok. Én egyàltalán nem érzem magam érettnek még a gyerekvállaláshoz. Van egy kezdetleges kapcsolatom, illetve anyagilag egyáltalán nem állok úgy, hogy fel tudjak nevelni egy gyereket. Nagyon távolinak érzem azt, hogy anya legyek. Viszont nagyon nyomasztóak már ezek a beszólások. Egyébként szeretem a gyerekeket, szívesen töltök időt velük, de mégis csak más ha az embernek saját gyereke van. Nagyon le vagyok maradva szerintetek?

24N


2019. júl. 9. 21:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Utáltam én is. Szóval átérzem. De semmiről se vagy lemaradva. Majdnem 30évesen szültem annyira mások vagyunk. Ezt neked kell érezni mikor lesz rá megfelelő anyagi helyzet, megfelelő partner stb.
2019. júl. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

#9, #10 és #11 köszi nektek :)


Csak sokan nyomasztanak ezzel és már ha feljön a téma rossz lesz a kedvem. Később persze szeretnék családot, lehetőleg olyat amilyenben én nőttem fel. Ehhez pedig nem ártana először egy stabil, komoly kapcsolat. Az a baj az ismerősök is ezeket a beszólásokat jópofának tartják.


Az ilyen priviket hanyagoljátok már: "Nekem van egy 40 milliós kocsim, lakásom.


Ha olyan szép vagy mint én, akkor fizetek neked azért, hogy 1 fiúgyereket szülj nekem. (Csak a jó genetika miatt.)

27 vagyok :D"


Ez egyáltalán nem vicces,inkább megalázó. Az agyhalottak kíméljenek már. Utoljára kérem. Mert jelenteni fogom most már a moderátornak.

2019. júl. 9. 22:04
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak a fő kérdést olvastam le és figyi 30 éves korig nem késel vele! Barátnőm nővére 35... se férj se gyerek aztán full dögös kb mint egy 25 éves...!
2019. júl. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy. Az ilyen embereket nemtol, eletkortol fuggetlenul kuldd el a busba. Keves udvariatlanabb dolgot tudok, mint amikor egy felig-meddig egyedulallo embert ezzel szekalnak.

Ha nincs parod akkor hogy a francba szulj? Ekkora okorseget...

Kik szolnak be amugy? Nagymamak, a postas, baratnok?

2019. júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én 27 vagyok és engem is ezekkel a kérdésekkel bombáznak, gyorsan leszerelem őket mert nem vagyok kíváncsi a tanácsaikra.

Tedd te is ezt, ne mások akarata irányítsa az életedet!

Neked kell érezned mikor állsz készen a házasságra és a gyerekre.

2019. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

#13: Vajon ő nem bánja, hogy kimaradt neki ez a dolog? Bár még ő is szülhet.


#14: Igen a nagyszülők, keresztanyámék, meg a szomszédban most született kisbaba. Az anyuka 36 éves, 3 hónapja született a második gyerekük, az első gyerekét 33 évesen szülte. Ő már régóta férjnél volt, csak ők 30 felett szerettek volna gyereket. Nekem meg már most mondja, hogy le vagyok maradva, pedig fiatalabb vagyok nála.

A szüleim szerencsére normális felfogásúak, és mindent megbeszélhetek velük. Sosem erőltetnének rám olyat amire nem vagyok kész, illetve nem nyomasztanak semmivel. Barátnőim is sajnos hasonlóan "szerencsétlenek" mint én, úgyhogy ők sem mondanak nekem ezzel kapcsban semmit.


#15: Akkor egy cipőben járunk! Jó, hogy tapasztalatból írtál!:) Megfogadom a tanácsod!


Mentek a zöldek!!

2019. júl. 9. 22:20
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem kell gyerelet szülnöd most. Egyrészt még nagyin fiatal vagy, ha 30 leszel amikor az első születik, vagy akkor kezdesz el próbálkozni akkor sem leszel öreg. A mai világban 30 éves kor körúl ideálisabb családot alapítani mert sok esetben addigra alakulnak ki/rendezőnek a lakhatási/egzisztenciális dolgok illetve sokan szellemileg is akkor tartanak ott hogy na most már jöhet a gyerek.

De igazából mindegy hány éves vagy, ha valaki tök csóró, a semmire szülne (ahogy te is mondod) , nagyon friss a kapcsolata ,stb. teljesen felesleges es HATALMAS felelőtlenség gyereket szülni. Nem kell rohanni, élvezd a gyerek mentes éveidet, elóbb-utóbb az is meglesz.

2019. júl. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
#17: Teljes mértékben egyetértek veled!
2019. júl. 9. 22:37
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Idősebb vagyok nálad kicsit, de még én sem érzem, hogy kellene gyerek. Évekkel ezelőtt volt egy váratlan terhességem, ami spontán vetéléssel végződött, azóta még inkább erősödött az az érzés, hogy várok még ezzel. Most örülök hogy szervezzük az esküvőt, 3 év múlva talán a saját ház is meglesz. Aztán úgy 30 körül ráérek majd újra átgondolni a gyerek témát. Szerintem semmivel nem vagy lemaradva. Ne az határozza meg a döntéseidet hogy a környezetedben lévők mit, hogyan tesznek.
2019. júl. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Sejtettem. Nos en azt mondom, hogy kinottel mar a kamaszkorbol, hogy kotelezoen tisztelettel beszelj a nalad idosebbekkel. Te egy felnott no vagy, csak 10/50 evvel fiatalabb. Akar ezt igy megmondhatod nekik, hogy nem vagy kivancsi a kioktatasukra.

Tudom, h ez nehez, mert valoszinuleg nem vagy hozzaszokva a bunkoskodashoz, de a primitiv emberek csak az erot tisztelik.

Ami meg egeszen biztosan bevalhat, de ehhez kell egy kis balhe iranti fogekonysag, ha megbotrankoztatod es zavarba hozod oket. Pl. a faggatozasukra azt feleled, hogy jol megvagyunk a baratommal, de a kapcsolatunk meg nem ert abba szakaszba, hogy a puncimba elvezzen. Kozben eszelosen mosolyogsz es melyen a keresztanyad szemebe nezel. Tudom, hogy ez halado szint, de nehany emberrel sajnos kemenyen kell banni.

A szomszedasszonyodat is nyugodtan tedd helyre. Szolj be nyugodtan az eletkorara, mert aki ennyire faragatlan az csak akkor viselkedik rendesen, ha a sajat boren erzi, amit masoknak ad. Oda szurj, ahol faj neki.

Sajnos az idosebb korosztaly ilyen. :( En mar jo ideje nem banok kesztyus kezzel veluk, mert ok is csak emberek es annyi tapintatlan, kotnyeles, veszekedos ven banya van, hogy pont nem erdekel, hogy o meg ott volt Horthy bevonulasakor.

2019. júl. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!