Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemsokára 25 éves leszek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára 25 éves leszek, viszont nem érzem érettnek magam a gyerekvállaláshoz még. Mennyire leszek így lemaradva?

Figyelt kérdés

Több velem egykorú ismerősöm már férjhez ment, vagy már gyerek is van. Gyakran megkapom másoktól, hogy húzzak bele mert lassan nekem is gyerek kéne, meg elmennének egy jó lagziba. Mindig csak kínosan mosolygok. Én egyàltalán nem érzem magam érettnek még a gyerekvállaláshoz. Van egy kezdetleges kapcsolatom, illetve anyagilag egyáltalán nem állok úgy, hogy fel tudjak nevelni egy gyereket. Nagyon távolinak érzem azt, hogy anya legyek. Viszont nagyon nyomasztóak már ezek a beszólások. Egyébként szeretem a gyerekeket, szívesen töltök időt velük, de mégis csak más ha az embernek saját gyereke van. Nagyon le vagyok maradva szerintetek?

24N


2019. júl. 9. 21:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

13-as vagyok kérdező hát nem tom egy részben igen de viszont a szulei elég idősek szinte ő a legidősebb és őt 34 évesen szültek a barinomet meg 13 évvel később... szoval 47 körül! És a feleségével csak 1 év korkülönbség van! Jo persze azert a 47 mar késő de a max az 32-34 de az optimális az 27-30 közt van

időközben elolvastam


Semmi baj nincs a 24 az még korai! Ez még a fiatalságod évei! Használd ki menjetek utazni világot látni randizni közös élményeket szerezni építészek fel egy full biztos anyagi háttért a kicsinek!


Remelem mi is eljutunk majd odáig beszéltünk erről de kb a hazzsagot az 25 évesen a gyereket meg olyan 28 éves körül

2019. júl. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

28 vagyok.


Körülőttem mindenki eljegyezve,házas,már a sokadik gyereküket várják.


Nem érzem,hogy le lennék maradva.

Nekem még terveim / céljaim vannak.

Illetve eddig nem találtam meg a megfelelő párt... Talán majd most !


Ritkán,de kapok én is beszólásokat,de hamat el is intézem őket.

2019. júl. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!