Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan alakul ki a poliamor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Qrvian kérdése:

Hogyan alakul ki a poliamor kapcsolat? Kinek kell kezdeményezni a 'nagy beszélgetést'? Én lépjek?

Figyelt kérdés

Van egy pár akikkel gyakran össze járok többször voltunk már hármasban, a férfival szerelmesek vagyunk egymásba, a nő sem közömbös. A kérdésem az lenne, kinek kell ajánlania a poliamor kapcsolatot? Szeretném hogy alkalmi édes hármas helyett egy komoly kapcsolatta alakuljon a dolog. Aki esetleg járt hasonló cipőben elmeselne hogy neki hogy alakult ki a kapcsolat? Ki volt a kezdeményező. És hogyan lettek egyenranguak mind a kapcsolatban? U. I:Előző kérdésekben jobban leirtam mi a helyzet: Szerelmes vagyok egy ferfibe akinek van már egy komoly kapcsolata. Ő is viszonozza az érzéseimet. A lány bi és lenne esély egy poli kapcsolatra. Jó döntés bele menni?

Körül belül két éve tart a kapcsolatunk. Úgy kezdődött hogy semmi komoly nem lesz de egymásba szerettünk a fiúval . A lány pár hónapja kezdett érdeklődni irántam. És elég nyitott egy poliamor kapcsolatra. Én nem tudom mit tegyek. Mélyen belül tudom hogy ez nem egy hosszú távú megoldás. De nagyon nehéz lenne szakítani a fiúval. Mindannyian költözés előtt állunk és lenne esély egy lakásba költözni. A munkám miatt már most is 4 napokat náluk lakom hetente.


Mi a véleményetek? Esetleg valakinek volt tapasztalata hasonlóval? Van esély boldog kapcsolatra/életre?



2019. júl. 13. 23:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Frankó egy kapcsolat, ahol rendszeres, hogy nem vagytok beszélő viszonyban.

De mi a kérdés, ha már kialakult?

2020. júl. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ülj le velük beszélni hármasban. Vannak ilyen kapcsolatok, amik működnek. Gondolj arra, hogy mi lesz akkor, ha majd gyerek stb lesz.

Viszont ha nem nyitottak a kapcsolatra, akkor szakítás mindkettővel.

2020. júl. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Csak egy kisebb össze tuzest hoztam fel. Ne úgy fogd fel hogy napokig nem beszélünk. De ha haragszol valakire azt általában elkerulod egy ideig. A poszt tavaly júliusi, azóta eltelt egy év. Nem tudom hogyan lehetne szerkeszteni a kérdést. Ettől függetlenül még mindig érdekelnek a tapasztalatok.
2020. júl. 30. 17:36
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha működik a dolog, akkor bátran csináljátok. Vannak ettől érdekesebb helyzetek is. Minél többen vagytok benne, annál bonyolultabb, de ha van benne érzelem, akkor az tovább tud vinni.

Ami veszélyes az a külvilág megítélése, a szociális szál. Megnézném, hogy hárman felvállalt kapcsolattal meglátogatjátok valamelyikőtök szüleit:) Ezt hívják korrupt kapcsolatnak: nem járhattok hárman, de valszeg ketten sem kézen fogva az utcán ill nem nyilváníthattok érzelmeket mások előtt. Ha ez probléma, akkor van baj vele. Ha nem, akkor meg nincs.

Hivatalossá ilyet nem lehet tenni, ez alapján nincs örökség, ha becsúszik 1-2 gyerek, akkor az már komplikáció. Szerintem ez a gyerekkérdés fogja eldönteni mi lesz a sorsotok együtt.

2020. júl. 31. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Floridában élünk itt picit egyszerűbb felvallalni, a srác szülei tekjes mértékben elfogadtak és támogatnak, a lány szülei imádnak engem de sokáig csak barátként voltam titulálva ettől függetlenül ott voltam karácsonykor halaadaskor sőt a szülinapomat is meg ünnepelték. Az én szüleim (magyarok) kicsit nehezebben viselik apám és mostoha anyám lakik itt, ők úgy tesznek mintha a másik lány nem lenne. Nem beszélünk róla és kész. Anyukám elfogadta de kérte hogy az ő családja többi részének ne mondjam el.

Itt nincsen probléma kézen fogva járni az utcán stb. Sokkal furcsább dolgokat lat az ember erre felé.


A gyerek kérdéstol én is tartok, bár nekem nagy valószínűseggel nem lehet, a másik lány szeretne. Én szívesen lennék körülöttük, mert imádom a gyerekeket, de félek hogy ez egy való ok lesz majd mert csak maguk között akarják majd ki élvezni a családi életet

2020. júl. 31. 16:46
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem, minnél előbb beszélnetek kell erről. Legalább, tudakold meg, hogy a másik csaj mikor szeretne gyereket.

Mindenesetre készülj fel a rosszabbra, hogy ennyi volt ez a hármas kapcsolat . (de remélem nem igy lesz és még írjátok oldani)



Amúgy, mindig 3-an szoktátok csinálni? És, ha így van a gyerek csinálást is hárman csináljátok?

2020. júl. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Minden féle felállás előfordul, jó kérdés, szerintem annyiból fog változni hogy abba hagyjuk a fogamzás gátló tabletta szedeset de ki tudja.
2020. aug. 1. 04:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!